Společnost Dimension Data získala 32 ocenění na partnerské konferenci Cisco Partner Summit 2011

Společnost Dimension Data, přední globální poskytovatel IT služeb a řešení, oznámila, že získala 4 celosvětová ocenění na konferenci Cisco Partner Summit a 28 ocenění regionálních, oblastních, národních a profesních. Společnost Cisco představila vítěze 1. března na své výroční obchodní partnerské konferenci v New Orleans.

Ceny udílené v rámci konference Cisco Partner Summit oceňují úspěšné obchodní partnery, jejichž obchodní praktiky jsou nejlepší ve své třídě a slouží jako vzor, který si zasluhuje pozornost. Ocenění se zaměřují na inovativní postupy, úspěšné implementace, unikátní programy, řešení problémů a prodejní přístupy. Vítěze vybírají vedoucí pracovníci společnosti Cisco zaměření na celosvětové prodejní kanály a regionální zástupci.

„Společnost Cisco je hrdá, že může spolupracovat s tolika respektovanými a špičkovými společnostmi z celého světa, a je mi ctí oznámit, že společnost Dimension Data získala 4 celosvětová ocenění na konferenci Cisco Partner Summit,“ říká Edison Peres, senior vice president, Worldwide Channels, Cisco. „Dimension Data jsme za rok 2010 ocenili jako prodejního partnera s vysokou výkonností a odbornými znalostmi.“

„Je to fantastické potvrzení našich odborných znalostí a schopnosti úspěšného partnerství se světovými technologickými lídry, což přináší výhody našim klientům. Naše 20-leté partnerství se společností Cisco hraje důležitou roli při poskytování nejlepších řešení a služeb našim klientům ve více než 49 zemích, ať již se jedná o oblast sítí, hlasu, zabezpečení, datových center, sjednocené komunikace nebo kontaktních center. Jsem hrdý na naše zaměstnance, kteří každý den plní naše předsevzetí a snaží se jménem našich klientů dosáhnout dokonalosti,“ říká Brett Dawson, CEO, Dimension Data.

Celosvětové ceny pro Dimension Data zahrnují ocenění European Markets Services Partner of the Year (Evropa), APAC Solution Innovation Partner of the Year (Nový Zéland), Emerging Markets Theatre Partner of the Year (Dimension Data) a APAC Theatre Partner of the Year, kterou získala dceřinná asijská společnost Datacraft Asia.

Ocenění v rámci konference Cisco Partner Summit jsou udělována na třech úrovních: regionání, oblastní a celosvětové. Celosvětová ocenění Cisco Partner Summit jsou určená pro partnery s mimořádnou výkoností v rámci specifického technologického trhu napříč různými geografickými regiony. Mimo celosvětových ocenění získala společnost Dimension Data v Evropě a rozvojové Evropě celkem 11 ocenění a 12 ocenění v USA, Kanadě a Latinské Americe. Na Blízkém východě a v regionu Afrika, Jižní Africe a Nigérii získala 3 ocenění a 2 ocenění v Austrálii společně s Datacraft Asií.

O společnosti Dimension Data

Dimension Data (LSE:DDT) je specializovaným mezinárodním poskytovatelem IT služeb a řešení. Klientům pomáhá plánovat, budovat, podporovat a řídit jejich IT infrastruktury. Společnost Dimension Data poskytuje své odborné znalosti v oblastech budování sítí, řešení datových center, konvergovaných komunikací, technologií Microsoft a technologií pro kontaktní centra. Díky unikátním schopnostem v oblasti konzultací, integrace a řízení služeb vytváří společnost jedinečná klientská řešení.

www.dimensiondata.com/cz