Za vylepšený virtuální dedikovaný server můžete platit jen deset měsíců v roce

Společnost IGNUM se rozhodla trvale vylepšit konfigurace nabízených virtuálních dedikovaných serverů (VDS). Každý zákazník navíc může při roční platbě předem ušetřit za dva měsíce jejich provozu.

Vylepšení konfigurace virtuálních dedikovaných serverů spočívá v navýšení dostupné operační paměti, jejíž kapacita je v případě programů Student a Standard zdvojnásobena, u varianty Expert pak dosáhla na 3 GB. (TZ)

Ceny přitom zůstávají nezměněny a začínají již na 490 Kč pro variantu Student, za nejvyšší variantu Expert uživatel zaplatí 1 190 Kč měsíčně. Navíc je možné až do 8. května 2011 ušetřit dvě měsíční platby, a to při roční platbě předem. V případě varianty Expert představuje úspora 2 380 Kč za rok.

„Navýšením kapacity operační paměti a vylepšením platebních podmínek chceme naše virtuální dedikované servery ještě více zatraktivnit pro všechny uživatele, kteří provozují náročnější aplikace na standardním typu webhostingu. Virtuální dedikované servery jim přitom mohou nabídnout podstatně více, zejména v oblasti výkonu a konfigurovatelnosti služeb,“ vysvětluje Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM.

Zákazníci mohou volit ze tří různých variant odstupňovaných dle požadovaného výkonu procesoru, kapacity dostupné operační paměti či diskového prostoru. Každý dedikovaný virtuální server obsahuje čtyři procesorová jádra s frekvencí 400–1 200 MHz (s různým typem agregace), diskový systém fiber channel s kapacitou 20–60 GB a připojení do sítě rychlostí 1 Gb/s. Virtuální servery IGNUM navíc běží v clusteru využívajícím technologie Live Migration, která v případě nutnosti údržby či technických problémů na některém ze serverů bez výpadku přesune virtuální servery zákazníků na jiné fyzické stroje v rámci clusteru. Více informací o nabídce dedikovaných virtuálních serverů IGNUM najdete na webu http://www.ignum.cz/serverhosting/hyper-v-vds/.

O společnosti IGNUM, s.r.o.

Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.IGNUM.cz.