K2 atmitec na mezinárodní výstavě Teplárenské dny 2011

Společnost K2 atmitec s.r.o., dodavatel komplexních ICT řešení a provozovatel vlastního datového centra, se ve dnech 19. – 21. dubna 2011 zúčastní už 17. ročníku mezinárodní odborné výstavy Teplárenské dny 2011.  (TZ)

Společnost K2 atmitec na výstavě představí svoje řešení pro řízení výroby a dodávky energií s mottem „Energie pod kontrolou“. Ve stánku Kádvojky se zájemci z řad odborníků a návštěvníků budou moci seznámit s komplexním ICT řešením řízení energetických podniků, které je obsaženo v Informačním systému K2.

Teplárenské dny 2011 představují jedinou odbornou výstavu svého druhu v rámci České republiky. Jejími pravidelnými návštěvníky a vystavovateli jsou největší teplárenské a energetické společnosti z ČR a okolních zemí.

O společnosti K2 atmitec

Společnost K2 atmitec s.r.o., výrobce Informačního systému K2, vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na poli informačních technologií patří mezi přední výrobce informačních systémů. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci IS K2 do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje s IS K2 cca 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa. Více informací na www.K2atmitec.cz.