Azlan-V: Jak uspět na poli virtualizace

Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, připravil pro své obchodní partnery unikátní workshop Azlan-V aneb Virtualizace bez hranic. Intenzivní jednodenní setkání pro všechny, kteří chtějí uspět v tvrdém konkurenčním boji mezi dodavateli řešení v oblasti informačních technologií. (TZ)

Seminář se koná v úterý 24. května 2011 v hotelu Barceló v Praze 4, a bude koncipován nikoli jako marketingová akce, ale jako maximálně efektivní setkání, které pomůže obchodním partnerům při přípravě a zpracovávání IT projektů.

Odborníci poradí, jak rozpoznat obchodní příležitost a kde hledat projekty, jak se vypořádat s největšími problémy současného IT, na co nezapomenout při analýze projektu, jaké technologie a platformy volit v závislosti na potřebné funkcionalitě nebo jak úspěšně prezentovat navrhované řešení klientovi a zajistit si tak přidanou hodnotu proti konkurenci.

„Snažili jsme se připravit program tak, aby byl skutečně maximálně praktický a užitečný pro všechny účastníky. Manažeři mohou získat představu o tom, jak rozšířit portfolio nabízených řešení a služeb tak, aby se zvýšila přidaná hodnota pro klienty. Obchodníci obdrží návod na hledání nových obchodních příležitostí a konzultanti technické rady pro řešení nejen virtualizačních projektů,“ říká ředitel českého Azlanu Jaroslav Salva.

Součástí akce bude také losování soutěže Hyper-V Game o notebook a další hodnotné ceny. Hlavními partnery setkání jsou společnosti APC, CISCO, HP, IBM, Microsoft, mediálními partnery pak Reseller Magazine a Averia.

Detaily o datu, čase a místě konání:

Datum: 24. 5. 2011

Místo: Hotel Barceló, Na Strži 32, Praha 4

Parkování: 30 míst u hotelu, další místa u hotelu Oáza, Jeremenkova 106, Praha 4

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.com