Konference analytické společnosti Gartner poprvé v Praze

22. června 2011 se v Praze v hotelu Marriott koná odborná konference, nazvaná Gartner IT Leadership Trends. Jde o akci, která vychází z úspěšného formátu evropských konferencí společnosti Gartner a kterou tato přední nezávislá výzkumná a poradenská společnost pořádá poprvé v Praze.  (TZ)

Konference je určená pro přibližně stovku šéfů informatiky, generálních a finančních ředitelů a ostatních manažerů, zodpovědných za produktivitu IT. Program je postaven na prezentacích nezávislých analytiků a nabízí mix manažerských a technologických témat, jako jsou trendy v managementu IT, doporučená praxe při tvorbě IT strategie, cloud computing nebo současné technologické trendy.

Kromě kvalitního obsahu dává konference příležitost k osobnímu setkání a výměně zkušeností uvnitř exkluzivní skupiny manažerů firem a veřejných organizací z ČR, SR i okolních zemí. Svoji aktivní účast v panelové diskusi, moderované ředitelkou pro rozvoj obchodu místního zastoupení Gartner, Danou Bérovou, potvrdili například generální ředitel ČEZ ICT Services, Kamil Čermák, CIO Pražské energetiky, Miroslav Hübner, a náměstek Ministerstva zdravotnictví pro informatiku, Jiří Schlanger. Mezi účastníky konference najdete top manažery dalších společností, jako jsou například Komerční banka, Česká spořitelna, DHL, České dráhy, VZP, Telefónica O2 nebo VÚB banka.

Webové stránky konference: http://www.gartner.cz/event/gartner-it-leadership-trends/

O Gartner a KPC-Group

Gartner je přední světovou nezávislou analytickou společností, která již od roku 1979 poskytuje výzkumné, konzultační a vzdělávací služby a programy pro vrcholové manažery v oblasti informačních a komunikačních technologií. Na Slovensku, v České republice a v Rumunsku je Gartner výhradně zastoupena společností KPC-Group, jejímž prostřednictvím tu dnes služeb společnosti Gartner využívá více než 50 firem převážně z finančního, telekomunikačního, energetického a výrobního sektoru a státní správy. Nejoblíbenější program, program pro CIO, je postaven na podpoře zkušenými lokálními programovými řediteli, kteří s využitím znalostí domácího prostředí, vlastních zkušeností a zdrojů Gartner individuálně řeší klíčová témata pro svého klienta, jako je například IT strategie, řízení nákladů nebo řízení dodavatelů.