Vychytané přetaktování na deskách MSI pro AMD Bulldozer (AM3+)

Společnost MSI oznamuje, že na nových základních deskách AMD série 9 bude plně dostupná a funkční její populární a pokroková technologie pro automatické přetaktování – OC Genie II. Jediným stisknutí tlačítka OC Genie II nejen zvýšíte výkon procesoru a pamětí, ale odemknete až 8 jader CPU. Díky tomu je technologie OC Genie II tou nejjednodušší a nejefektivnější cestou, jak zvýšit výkon celého systému postaveného na základní desce AMD řady 9 až o 250 %. Připravované základní desky MSI pro AMD 9-series samozřejmě splňují nejvyšší nároky na kvalitu díky použitým komponentám třídy Military Class II. (TZ)

Nejjednodušší přetaktování za pouhou vteřinu

Pětadvacetileté zkušenosti MSI v oblasti základních desek a přetaktování nesou své výsledky. Od první základní desky, která umožňovala přetaktování (model 80286), až po současnou nejjednodušší cestu zvýšení výkonu počítače až o 250 % pouhým stisknutím jednoho tlačítka.

Technologie OC Genie II po jediném stisknutí tlačítka dokáže:

– Odemknout skrytá jádra CPU

– Zvýšit frekvenci procesoru

– Zvýšit násobič procesoru

– Nastavit napětí CPU

– Zvýšit rychlost pamětí

– Nastavit napětí pamětí

To vše vám zabere pouhou vteřinu a už nikdy se nemusíte zajímat o nastavení v BIOSu ani o doplňkové nástroje a programy.

Ty nejstabilnější komponenty

Základní desky MSI pro platformu AMD řady 9 budou vybaveny těmi nejspolehlivějšími komponentami třídy Military Class II, které splňují armádní standard MIL-STD-810G. MSI komponenty třídy Military Class II zvládají i ty nejextrémnější podmínky a zátěž v moderním armádním vybavení, ať je to extrémně vysoká i nízká teplota, nebo mechanická odolnost. S komponentami Military Class II certifikovanými dle MIL-STD-810G získáte tu nejvyšší kvalitu.

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.com.

Společnost Mystar Computer BV (MSI Holandsko) byla založena v roce 1998. Naleznete ji v Sonu blízko Eidhovenu a spravuje celý marketing, obchod, logistiku a poprodejní servis zákazníků v celé Evropě.