Check Point: Bezpečnostní sady ZoneAlarm 2012 s novými cloudovými funkcemi a silnými rodičovskými kontrolami

Check Point Software Technologies Ltd. (Nasdaq: CHKP), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, představil novou verzi bezpečnostního řešení ZoneAlarm 2012, které poskytuje nejnovější antivirové technologie. Bezpečnostní sady disponují pokročilými technikami antiviru, který využívá ZoneAlarm DefenseNet k zastavení existujících a nově vznikajících útoků. ZoneAlarm DefenseNet využívá cloudové služby k detekování nových aplikací a hrozeb, kterých se objevuje více než více 50 000 denně. Navíc unikátní funkce, jako je soukromé prohlížení (Private Browsing), služba Data Lock – šifrování pevného disku, bezpečná kontrola Facebooku – SocialGuard Facebook a nové funkce pro rodičovskou kontrolu umožňují chránit uživatele a rodiny ve více úrovních. Díky těmto funkcím se ZoneAlarm stává nejkomplexnější bezpečnostní sadou, která je na trhu k dispozici. (TZ)

Tradiční antivirové technologie, které detekovaly viry na základě signatur, neposkytovaly vhodnou komplexní a stálou ochranu proti vyvíjejícímu se malwaru. ZoneAlarm 2012 nabízí dvě pokročilé technologie k posílení antivirové ochrany. Antivirus společnosti Check Point nově umí detekovat těžko identifikovatelné viry tím, že monitoruje jejich celý životní cyklus. ZoneAlarm DefenseNet, prověřená cloudová služba shromažďující data od více jak 60 milionů uživatelů, zlepšuje detekci virů a minimalizuje falešné poplachy. Tyto dvě technologie společně poskytují spolehlivou ochranu proti široké škále hrozeb.

„Během roku je infikován každý třetí počítač. Ze statistiky je zřejmé, že lidé potřebují více agresivní a komplexnější bezpečnostní řešení,” říká Abdul Bari, viceprezident pro prodej koncových produktů, Check Point Software Technologies. „Nové technologie, které uvádíme v naší aktuální bezpečnostní sadě ZoneAlarm 2012, cílí na identifikování hrozeb a poskytují koncovému uživateli maximum bezpečí s minimem námahy z jeho strany.”

Nová sada rodičovských kontrol dělá ze ZoneAlarmu 2012 ideálního pomocníka pro jakoukoli rodinu. Ovládací prvky umožňují rodičům omezovat čas strávený on-line nebo při hraní her, zablokovat pornografii, nenávistné stránky, chaty, online hazardní hry, zabránit obtěžování a chrání před nevhodným chováním ze strany jiných uživatelů, včetně řady dalších možných funkcí a nastavení. Pro rodiče, kteří chtějí sledovat ještě více aktivity svých dětí na internetu a kteří si zakoupili novou nebo obnovenou verzi produktů ZoneAlarm v průběhu měsíce června, obdrží také jeden rok předplatného na službu ZoneAlarm Social Guard, nové firemní aplikace pro Facebook. Tato nová sociální síťová platforma chrání uživatele i jejich děti před cizími lidmi, napadením účtu, kyberšikanou a nebezpečnými odkazy. Uživatelé bezpečnostních sad ZoneAlarm 2012 také ocení nové uživatelské rozhraní spolu s rychlejší počáteční instalací. Nová vylepšení propůjčují silnému bezpečnostnímu řešení jednoduchost při používání, snadnou instalaci a ovládání pro každého člena rodiny.

ZoneAlarm 2012 nabízí vůbec nejkomplexnější zabezpečení, které je v součastnosti k dostání. Je ideálním pomocníkem jak pro jednotlivce, tak pro rodiny. Kromě zabezpečení počítače, internetu, osobní identity a dat také poskytuje jedinečné technologie počítačové ochrany:

  • Režim soukromého prohlížeče nejen, že vymaže stopy po surfování uživatele, ale také virtualizuje, šifruje a maže všechny aktivity a obsah, který se zobrazil v prohlížeči – i jeho pluginech. Ostatní nemohou vidět to, co viděl daný uživatel.
  • Služby pro ochranu identity monitorují platební aktivity uživatele a upozorní na podezřelé aktivity, popřípadě poskytnou napadeným pomoc při nápravě.
  • ZoneAlarm Datalock automaticky šifruje pevný disk, aby ostatním zabránil v prohlížení v PC, laptopu nebo netbooku uživatele, a to i při krádeži nebo při ztrátě.
  • ZoneAlarm SocialGuard chrání uživatele a děti uživatelů na Facebooku před cizími lidmi, napadením účtu, kyberšikanou a nebezpečnými odkazy.

ZoneAlarm nabízí kompletní zabezpečení kombinací vícevrstvé obrany a zajišťuje tak bezkonkurenční ochranu. Více informací a kompletní seznam vlastností produktu a výhod ZoneAlarm produktů pro rok 2012 najdete zde: http://www.zonealarm.com.

„Dnešní aktivní uživatelé PC musí pochopit, jak chránit nejen své počítače, ale i svou identitu, osobní údaje a samotné používání internetu. Naším posláním je změnit tuto složitost na jednodušší proces. Proto nabízíme bezpečnostní sady, které zahrnují všechny úrovně ochrany,” uzavírá Abdul.

Cena a dostupnost

Nové produkty ZoneAlarm 2012 jsou od 1. června dostupné na této adrese: http://www.zonealarm.com. Cena začíná na 59,95 dolarech za ZoneAlarm Antivirus & Firewall a ZoneAlarm Pro Firewall, ZoneAlarm Internet Security Suite bude dostupný od 69,95 dolarů a ZoneAlarm Extreme Security od 79,95 dolarů. Pro ty, kdo si zakoupí produkt v průběhu června je připraveno roční předplatné nové aplikace ZoneAlarmu spojené s Facebookem, ZoneAlarm SocialGuard (běžně dostupný od 19,95 dolarů). Stávající zákazníci ZoneAlarmu si mohou bez poplatků aktualizovat produkty za nové verze.

O společnosti Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, přináší svým zákazníkům bezkonkureční zabezpečení proti všem typům počítačových hrozeb, klade důraz na jednoduchost nasazení a ovládání a snižuje náklady na vlastnictví. Check Point jako první uvedl na trh firewall (označený FireWall-1) s patentovanou technologií „stateful inspection“. Nejnovější inovací Check Pointu je architektura softwarových bladů. Dynamická architektura softwarových bladů nabízí bezpečná, flexibilní a jednoduchá řešení, která je možné libovolně přizpůsobit potřebám jakékoliv organizace. Check Point jako jediný dodavatel nabízí řešení, které jde nad rámec technologií a definuje bezpečnost jako obchodní proces. Check Point 3D Security kombinuje bezpečnostní politiky, uživatele a metodologii na prosazování bezpečnosti. Díky 3D Security mohou firmy vytvořit bezpečnostní plán, který je v souladu s firemními potřebami a zároveň posílí informační bezpečnost. Mezi zákazníky Check Pointu patří desítky tisíc společností a organizací všech velikostí, včetně všech firem uváděných v žebříčku Fortune 100. Řešení ZoneAlarm, které získalo řadu ocenění, chrání milióny počítačů proti útokům hackerů, spyware a krádeží identity.