Logitech váš notebook ochladí na jakémkoli povrchu

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila energeticky úspornou podložku pod notebooky Logitech® Cooling Pad N200, díky níž budete mít více pohodlí bez ohledu na to, kde svůj notebook používáte – třeba na pohovce, v posteli nebo dokonce na podlaze. (TZ)

Podložka Logitech Cooling Pad N200 nabízí v kategorii podobného příslušenství nesrovnatelně nejlepší chlazení zajištěné prakticky nehlučným nakloněným větráčkem s velkou mřížkou. Vzduch se bez překážek snadno a rovnoměrně nasává ze zadní strany a z boků a rychlost větráčku lze měnit ve dvou stupních nebo jej úplně vypnout, takže proud chladicího vzduchu můžete upravovat podle svých představ. Protože je ventilátorek napájen přes USB, je navržen tak, aby představoval co nejmenší zátěž pro baterii vašeho notebooku.

„Podložka Cooling Pad N200 je prostě ten pravý doplněk, který váš notebook dokáže skvěle ochladit,“ řekl Denis Pavillard, viceprezident marketingu produktů divize příslušenství pro notebooky společnosti Logitech. „Když se notebooky používají na nerovném povrchu nebo bez dobrého odvětrání, snadno se přehřívají. Podložka Logitech Cooling Pad N200 tento problém řeší, protože notebook chladí bez ohledu na to, kde jej chcete používat.“

Navíc je nová podložka pod notebooky Logitech Cooling Pad N200 velmi lehká, má štíhlý design a snadno se přenáší z místnosti do místnosti.

Cena a dostupnost

Očekává se, že podložka pod notebooky Logitech Cooling Pad N200 bude v České republice k dostání koncem června za doporučenou maloobchodní cenu 990 Kč. Podrobnější informace o podložce Logitech Cooling Pad N200 můžete získat na adrese www.logitech.com

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).