Zapakatel.cz rozšiřuje možnosti affiliate programu

Zapakatel.cz rozšiřuje možnosti affiliate programu o nové formy bannerů a prvků pro webové stránky. V rámci affiliate programu mohou vlastníci webových stránek vydělávat na obchodech uskutečněných návštěvníky jejich webů na slevovém serveru Zapakatel.cz. (TZ)

Affiliate program Zapakatel.cz aktuálně využívá přes tři stovky webů i blogů. Umístěním affiliate bannerů získávají provizi z obchodů, které na Zapakatel.cz uskutečnili jejich návštěvníci. Provize pro weby a blogy je 8% a pro agregátory slev je 4%.

„Affiliate program Zapakatel.cz má nové bannery, vzhledově i rozměrově, které umožní snazší nasazení na různorodé weby,“ říká Tomáš Carba, marketingový manažer Zapakatel.cz . „Pro náročnější zájemce nabízíme i přizpůsobitelný dynamicky generovaný banner. V  affiliate programu pracujeme ještě na řadě dalších zajímavých a užitečných novinkách,“ dodává.

O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je jeden z nejsilnějších českých slevových serverů. Na trhu působí od léta loňského roku a v únoru 2011 bilancoval po pěti měsících fungování – desetinásobným zvýšením obratu, 25x rozsáhlejší základnou zákazníků. V březnu tohoto roku Zapakatel.cz otevřel první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace.