Ness pomáhá dětem i zámeckému parku

Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC, TASE: NSTC), globální poskytovatel komplexních business řešení a služeb v oblasti informačních technologií v tomto roce uspořádal již dvě akce na podporu dětí z dětských domovů. V rámci společensky odpovědného programu Ness Green se zaměstnanci a děti podíleli na obnově zámeckého parku ve Veltrusech. Krátce na to se ve Vysokém Újezdě uskutečnil dobročinný golfový turnaj. (TZ)

Ness ho jako generální partner Nadačního fondu Srdce na dlani uspořádal v jeho prospěch. V resortu Albatross se ho zúčastnili zástupci společnosti Ness i její obchodní partneři. Dohromady vybrali 35 000 Kč na podporu projektů dětského domova v Černé Vodě, jehož je Ness patronem.

„Především se jedná o motivační program, který vede děti k větší zodpovědnosti při studiu, organizaci volného času a spolupráci s okolím,“ řekla Tereza Stopková, ředitelka nadačního fondu Srdce na dlani a dodala: „Vybrané prostředky nám pomohou zabezpečit prázdninové praxe a individuální či skupinové terapie, v rámci kterých za dětmi pravidelně dojíždějí psychologové specializovaní na problematiku dětí z dětských domovů.“

Akce na obnovu zámeckého parku ve Veltrusech se zúčastnili zaměstnanci společnosti spolu se svými rodinami a dětmi z dětských domovů Černá Voda a Litoměřice. Tato aktivita bude v budoucnosti určitě pokračovat, protože zámecký park, silně poškozený při povodni z roku 2002, se dosud nepodařilo obnovit do původního stavu.

„Akce nebyla prospěšná jen pro zámek, ale i pro naše děti z dětských domovů. Jsou zvyklé, že jim stále někdo pomáhá a tímto se učí samy být užitečné tam, kde je to potřeba,“ vysvětlila Tereza Stopková.

O společnosti Ness

Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC, TASE: NSTC) je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků. Pomáhají jim dosahovat strategických cílů, optimalizovat náklady a efektivitu, zlepšovat rychlost a kvalitu. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Struktura společnosti, unikátní know-how i technologická partnerství slouží k dosažení cílů zákazníků. To, že 85 % z nich se společností Ness spolupracuje opakovaně či dlouhodobě, je důkazem strategických partnerství. Se 6900 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb (TOP 4, IDC 2009). Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na http://www.ness.com/cz/