ZyXEL spouští novou promo akci: Ke každému 3G WiFi routeru NBG4115 letní osvěžení v podobě drinku Smirnoff Ice zdarma

Společnost ZyXEL Communications spustila 1. srpna 2011 promo akci na nový WiFi router NBG4115 s aktivní funkcí NetUSB a podporou všech dostupných 3G karet. Při nákupu tohoto bezdrátového routeru obdržíte jako dárek Smirnoff drink ICE.  (TZ)

Nový router NBG4115 nabízí efektivní řešení pro uživatele, kteří potřebují bezdrátovou síť s vysokou rychlostí, stabilitou a spolehlivostí při přenosu a streamování multimediálních dat.  Router podporuje připojení 3G USB adaptéru, nabízí tak flexibilní řešení pro mobilní přístup k internetu.

NBG4115 navíc obsahuje jedinečnou technologii NetUSB, která umožňuje sdílet více USB zařízení na jediném USB portu. Jednoduše tak přes USB hub zapojený za routerem můžete všem připojeným uživatelům poskytnout až 4 zařízení – tiskárny, storage či jiná datová media.

Společnost ZyXEL rovněž pokračuje ve svém závazku vyrábět produkty šetrné k přírodě. Jednou z mnoha výhod routeru NBG4115 je možnost plánování provozní doby pro úsporu energie. Uživatel zařízení tak může využívat všech výhod digitální zábavy a současně šetřit přírodní zdroje.

Využijte tak této skvělé nabídky a ke každému ZyXEL routeru dostanete letní drink zdarma. Akce platí od 1. do 31. Srpna 2011.

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.