Canon rozšiřuje řadu designových kalkulaček X MARK I

Společnost Canon rozšiřuje svou řadu designových kalkulaček X MARK I a představuje tři elegantní kalkulačky určené pro firemní prostředí. X MARK I Card, X MARK I Pointer a X MARK I Keypad RF mají výjimečný styl a funkce. (TZ)

Řada X MARK I nyní obsahuje kalkulačky vhodné pro každé prostředí. Nezáleží na tom, zda uživatelé chtějí zadávat matematické rovnice do notebooků, ukazovat zajímavosti v prezentaci nebo mít po ruce malou kalkulačku. Nové modely řady X MARK I jsou navíc zčásti vyrobeny z recyklovaných materiálů. Styl tak jde ruku v ruce s ochranou životního prostředí.

X MARK I Card – kompaktní, lehká a chytrá kalkulačka
X MARK I Card je stylová kalkulačka ve velikosti kreditní karty. Díky svým rozměrům je ideální například pro obchodní cestující. Tato osmimístná kalkulačka nabízí spolehlivost, výkon i pro složité výpočty a absolutní flexibilitu. Kompaktní, tenké a lehké provedení zaručuje, že se vejde i do nejmenších zavazadel nebo desek, takže je ideální na pracovní cesty. X MARK I Card má luxusní hliníkovou spodní část těla a na výběr je v elegantní černé nebo bílé barvě.

X MARK I Pointer – pomocník pro prezentace i výpočty
X MARK I Pointer je multifunkční kalkulačka, která umožňuje řešit matematické úlohy a zároveň slouží jako laserové ukazovátko pro vedení prezentací. X MARK I Pointer je optimální volbou pro obchodní zástupce a moderátory prezentací. Pomocí vestavěného laseru mohou uživatelé snadno zdůraznit důležité body v prezentaci. Kalkulačka má jasný LCD displej, který dokáže zobrazit až osm číslic. Paměť pro uložení a vyvolání funkcí umožňuje nahrávat a vyvolávat důležité informace podle potřeby. X MARK I Pointer má ergonomický design pro pohodlné držení a tenké a lehké tělo v sexy stříbrném hliníkovém provedení.

X MARK I Keypad RF – výpočty v ruce nebo na obrazovce počítače
X MARK I Keypad RF je ideální pro odborníky, kteří často cestují a pracují s notebooky. Chytrá kalkulačka spojuje dvě řešení v jednom – kalkulačku a zároveň bezdrátovou numerickou klávesnici pro PC i Mac#. Uživatelé mohou využít 10-ti místný displej pro rychlé výpočty nebo používat zařízení jako plnohodnotnou numerickou klávesnici a zadávat data bezdrátově přímo do notebooku. Kromě chytrých funkcí přináší kalkulačka také design řady X MARK I, kterému dominuje zejména atraktivní lesklý povrch horního krytu a tlačítek. Na výběr je v zářivě bílé nebo černé barvě. Uživatelé si tak mohou vybrat barvu, která se nejlépe hodí k jejich počítači.

Chytré kalkulačky s přidanou hodnotou
Kalkulačky společnosti Canon jsou tradičně vyráběny s ohledem na životní prostředí. Proto všechny nové modely řady X MARK I jsou zčásti vyrobeny z recyklovaných plastů z jiných produktů Canon. Navíc X MARK I Card je napájena výhradně sluneční energií a X MARK I Pointer i X MARK I Keypad RF se automaticky vypnou po přednastavené době nečinnosti#, takže se zabraňuje zbytečnému plýtvání energií.

X MARK I Card a X MARK I Keypad RF budou v prodeji od listopadu 2011. X Mark I Pointer bude v prodeji od prosince 2011.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.