SafeSync for Business zefektivní zabezpečení, omezí prostoje a zjednoduší použití pro malé a střední podniky

Marlow, Velká Británie – 2. prosince, 2011 – Společnost Trend Micro Incorporated (TYO: 4704; TSE: 4704), #TrendMicro, globální leader v oblasti internetových bezpečnostních řešení, oznámila vydání nejnovější verze produktu Trend Micro™ SafeSync™ for Business – dosud nejvýkonnějšího a nejbezpečnějšího způsobu, jakým mohou malé a střední firmy ukládat, sdílet, synchronizovat a chránit podnikové soubory. Nezávisle na tom, kde, kdy a jak se připojíte, můžete bezpečně spravovat a aktualizovat podnikové soubory z libovolného přístroje s operačním systémem Windows, Mac, iOS či Android nebo prostě s přístupem k webu, ať už jsou to notebooky, stolní počítače, inteligentní telefony nebo tablety, stačí, když splňují základní systémové nároky. (TZ)

Na rozdíl od podobných produktů nyní SafeSync for Business nabízí 99,9% úroveň dostupnosti služeb. Firemní zákazníci, kterým se nedostane odpovídajících služeb, mohou mít podle smlouvy o úrovni služeb nárok na vrácení peněz. Data podniků jsou nyní bezpečně uložena ve zbrusu novém evropském datovém centru společnosti Trend Micro s využitím jejího šifrovacího řešení z cloudu, SecureCloud.

Kromě nových rozšíření služeb byl produkt doplněn o tato zdokonalení:

 • Vzhled a styl – Snadnější navigace s jednodušším nastavením a volbami.

 • Manipulace myší – Uživatelům stačí jednoduše přetáhnout soubory myší do nové složky SafeSync Folder, kde se okamžitě synchronizují s cloudem.

 • Mobilita – Složka SafeSync Folder je bez další konfigurace k dispozici na libovolném přístroji, kde je nainstalován klient nebo mobilní aplikace SafeSync.

 • Každá složka může být SafeSync Folder – Není nutné přesouvat soubory do samostatné složky SafeSync Folder – po klepnutí pravým tlačítkem myši můžete z jakékoli složky udělat složku SafeSync.

 • Lepší ovládání – Uživatelé mohou selektivně synchronizovat složky na různých počítačích a mobilních přístrojích, aby nezabíraly příliš mnoho prostoru na jednom zařízení.

Úplný přehled výhod pro podniky

 • Pomáhá podnikům zvýšit produktivitu – Přístup k souborům kdekoli a kdykoli, z libovolného uvedeného přístroje; zcela přepracované rozhraní nyní umožňuje rychlé přetažení souborů do synchronizační složky, která okamžitě synchronizuje data na všech přístrojích.

 • Pomáhá urychlit obchodní rozhodování a akce – Umožňuje snadné a okamžité sdílení souborů s kolegy i třetími osobami v celém podniku.

 • Pomáhá zvýšit spolehlivost podniků – 99,9% dostupnost služeb, podpořená smlouvou o úrovni služeb se zárukou vrácení peněz.

 • Pomáhá omezit náklady na infrastrukturu a související rizika – Snadno ovladatelný „souborový server jako služba“ umožňuje podnikům pracovat efektivněji a zbavit se nákladů, komplikací a závislostí spojených s tradičními servery.

 • Dedikované datové centrum pro Evropu, Střední východ a Afriku (EMEA) pomáhá chránit podniky před riziky správy dat – Všechny evropské podniky, které používají SafeSync, synchronizují svá data s datovým centrem Trend Micro pro Evropu, Střední východ a Afriku (EMEA), které se nachází v Německu. Tato data jsou tedy plně chráněna nekompromisními evropskými zákony na ochranu dat. Data zákazníků z regionů EMEA zůstávají v tomto datovém centru a nejsou replikována nikam jinam, čímž je zajištěna ochrana soukromí a zabezpečení a jsou minimalizována rizika nákladných ztrát, odcizení nebo selhání.

 • Pomáhá omezit chyby při správě dat, duplicity a zbytečnou práci – Synchronizuje soubory na všech přístrojích, které firma používá, prostřednictvím cloudu, a nabízí uživatelům okamžitý přístup k nejaktuálnější verzi.

 • Podporuje plánování obnovy a řešení krizí na úrovni podniku – Zajišťuje bezpečnost dat pro případ ztráty, odcizení či selhání hardwaru nebo jiné katastrofické události, pomocí další kopie uložené v cloudu.

 • Nabízí podnikům kontrolu nad celým životním cyklem dat – Webová konzola umožní podniku nejen přistupovat k souborům online, ale také spravovat a aktualizovat uživatelské účty, když lidé ke společnosti nastoupí nebo z ní odejdou.

 • Pomáhá omezit provozní a administrativní režii – Jedna licence pro celý podnik, s jedním exspiračním datem. Není nutné starat se o různé licence s různou platností a kapacitou v době obnovy; lze obnovit pro všechny uživatele najednou.

 • Pomáhá efektivněji využívat úložnou kapacitu – Každému uživateli je přiděleno 50 GB, alokovaných z centralizovaného úložného prostoru firmy, což zajišťuje větší flexibilitu bez komplikovaných kvót.

Žádné starosti s podnikovými daty

SafeSync for Business zajišťuje bezpečnost podnikových dat v datovém centru, s využitím technologie Trend Micro SecureCloud™. Všechna data jsou šifrovaná s použitím protokolu HTTPS, aby se zajistil jejich bezpečný přenos mezi přístroji. SafeSync for Business navíc využívá antivirové kontroly na cloud serverech, aby ochránil podniky před viry a dalším malwarem.

Mick Paddington, hlavní vedoucí marketingu produktů Trend Micro pro Evropu, Střední Východ a Afriku, prohlašuje: „Pro malé a střední podniky změna často přináší rizika a výjimkou není ani přechod ke cloudu. Uklidnilo by je, kdyby věděly, že mohou ke svým datům přistupovat a mohou je sdílet, kdykoli potřebují, z jakýchkoli přístrojů, které jejich zaměstnanci používají, a také že mohou plně důvěřovat zabezpečení těchto dat. Díky vylepšením, která jsou součástí této verze produktu, věříme, že můžeme datům v cloudu zajistit přesně takovou úroveň dostupnosti a zabezpečení, jakou malé a střední podniky potřebují. Vím, že totéž tvrdí i spousta jiných dodavatelů, ale SafeSync for Business nabízí záruku v podobě peněz na dřevo. Tak jistí jsme si svým produktem.“

SafeSync for Business také nabízí prodejcům lepší příležitost vyrovnat se s rostoucím zájmem malých a středních podniků o řešení poskytovaná z cloudu. Jonatan Bucko, specialista na rozvoj obchodních příležitostí u společnosti Blue Solutions, distributora produktů Trend Micro, prohlašuje: „Nejnovější verze produktu SafeSync for Business má ještě snadnější ovládání a instalaci, je bezpečnější a nabízí pokrytí více platforem a lepší smlouvy SLA. Právě teď mají naši distributoři nejlepší příležitost přidat toto špičkové řešení do svého portfolia.“

Mezinárodní dostupnost

SafeSync for Business je dostupný v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina a turečtina.

Cena:

50GB/3-5 uživatelů – 66,00 EUR

50GB/6-10 uživatelů – 64,00 EUR

50GB/11-25 uživatelů – 61,00 EUR

50GB/26-50 uživatelů – 57,00 EUR

50GB/51-100 uživatelů – 53,00 EUR

Systémové nároky:

Pro klienta / webový server SafeSync for Business:

Prostor na pevném disku: 50 MB

Systémová paměť: 1 GB pro Windows 7/Vista, Mac OSX; 512 MB pro Windows XP (doporučen 1 GB)

Podporované operační systémy:

• Windows 7 SP1, Windows Vista SP2 (32 i 64bitová verze), Windows XP SP3 (pouze 32bitové verze)

• Mac OSX 10.5.8, 10.6, 10.7 (32 i 64bitová verze)

Webový server SafeSync:

• Internet Explorer 7, 8 a 9 (32 i 64bitový)
• Firefox 3.6, 4, 5, 6 a 7
• Safari 4 a 5
• Chrome 13 a 14
• Prohlížeče řady Mobile pro iPhone/iPad, Android, Windows Mobile

Pro mobilní aplikace:
iOS verze 3.1.3 a vyšší
Android verze 2.2 a vyšší

O společnosti Trend Micro

Trend Micro Incorporated (TSE:4704), globální leader v oblasti zabezpečení z cloudu, pomáhá pomocí svých řešení pro zabezpečení internetového obsahu a správu hrozeb pro podniky i jednotlivce vytvářet bezpečný svět pro výměnu digitálních informací.  Jsme průkopníkem zabezpečení serverů s více než 20 lety zkušeností, dodáváme špičkové zabezpečení pro klienty, servery i z cloudu, které odpovídá potřebám našich zákazníků a partnerů, rychleji zastaví nové hrozby a chrání data ve fyzickém a virtualizovaném prostředí i v prostředí cloudu.  Naše špičkové technologie, produkty a služby pro zabezpečení z cloudu cloud computingu založené na infrastruktuře Trend Micro™ Smart Protection Network™ zastaví hrozby tam, odkud pocházejí – na internetu – a jsou podporovány více než tisícovkou odborníků z celého světa.

Další informace o společnosti Trend Micro Incorporated a jejích produktech a službách jsou k dispozici na webu http://www.trendmicro.cz/. Tato zpráva Trend Micro i další oznámení jsou k dispozici na adrese http://trendmicro.mediaroom.com/ a v rámci kanálu RSS na adrese www.trendmicro.com/rss.  Nebo sledujte naše zprávy na Twitteru (@TrendMicro).