Vánoční O2 karta sada – limitovaná edice v Tescu

O2 naděluje předplacenkářům novinku v podobě výhodné sady vánoční předplacené karty s oblíbeným telefonem Samsung Wave Y. Zákazníci ji pořídí jen za 2 495 Kč. S předplacenou kartou z této sady mohou volat do všech sítí za 3,50 Kč, SMS je bude stát 1,50 Kč. Navíc získají Internet v mobilu na měsíc zdarma. Výhodné sazby se zákazníkům aktivují po dobití, Internet v mobilu pak bezplatnou SMS ve tvaru IVM1 na 999111. Sada bude k dostání exkluzivně v obchodech Tesco až do 31. 1. 2012 nebo do vyprodání zásob. (TZ)

Nejvýhodnější předplacená karta až do konce ledna

Výhodné volání za 3,50 Kč za minutu a posílání SMS za 1,50 Kč si budou moci zákazníci s předplacenými O2 kartami aktivovat až do konce ledna 2012. Noví zákazníci mohou výhodné ceny využívat, jakmile si poprvé dobijí. Stávající zákazníci s tarify O2 NA!HLAS a O2 NA!PIŠTE nejdřív zašlou bezplatnou SMS ve tvaru AKCE na 999 111 a potom si dobijí. Při pravidelném měsíčním dobíjení platí výhodné ceny napořád. Více informací na www.o2.cz/vanoce.

obr

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení. Společnost ve významném rozsahu působí celkem v 25 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje téměř 300 milionů. Její zastoupení se soustřeďuje na Španělsko, Evropu a země Latinské Ameriky, kde realizuje svou růstovou strategii. Telefónica je 100% soukromá společnost, akcie společnosti jsou kotované na burze v Madridu a dalších burzách a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů.