Všesměrová anténa TL-ANT2403N – nechte na svém směrovači rozkvést elektronický lotosový květ

Česká republika, Praha – 21. 12. 2011 – Vánoce se blíží mílovými kroky a nakupování dárků představuje příjemnou starost každého z nás. Jistě máte ve svém okolí technologického nadšence, kterého byste rádi obdarovali nějakou elektronickou novinkou. (TZ)

Pokud stále tápete v přehršli elektronických produktů, mohla by vás zaujmout nevšední anténa společnosti TP-LINK pro bezdrátové sítě spojující praktičnost svého poslání s téměř galerijní designérskou nápaditostí. Jedná se o všesměrovou anténu TL-ANT2403, jež se postará o zlepšení zisku signálu kompatibilních Wi-Fi směrovačů a současně obohatí elektronickou domácnost o působivý, leč decentní a elegantní styl, který od magazínu PC Station Magazine v Hongkongu získal v letošním roce ocenění za nejlepší design.

TL-ANT2403N na jediném kruhovém podstavci hostí trojici všesměrových antén, jež svým rozpoložením nápaditě připomínají okvětní lístky lotosu. Vyklápěcí antény lze nastavit do zcela vertikální polohy či je plně rozevřít, aby se elektronická vodní květina mohla představit v celé své kráse. Stejně jako podstavec jsou i antény z vnější strany vyvedeny v pohledném leskle černém provedení, zatímco vnitřní strana pomyslného květu je zpracována v barvě bílé a svým příznačným tvarováním dokresluje estetičnost celého zařízení. Podstavec lze přitom odebrat a lotosový anténní květ umístit jako moderní doplněk na zeď.

Zařízení disponuje třemi vyklápěcími všesměrovými anténami, jež pracují na frekvenci 2,4 GHz a dosahují zisku signálu 3 dBi. Anténu lze připojit ke každému směrovači, přístupovému bodu či adaptéru, který disponuje alespoň jedním konektorem RP-SMA. Vlastní instalace je velmi snadná, jednotlivé antény do směrovače pouze zapojíte a můžete bezdrátovou síť ihned používat. Prodlužovací kabely s nízkými ztrátami pak zaručí stabilní chod sítě.

Všesměrová anténa TL-ANT2403N je dostupná v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-LINK za doporučenou maloobchodní cenu 330 Kč včetně DPH.

Specifikace

Frekvenční rozsah 2,4 GHz – 2,5 GHz
Zisk 3 dBi
Typ antény všesměrová
VSWR 1,92:1 max
Polarizace lineární, vertikální
Konektor RP-SMA samec
Prodlužovací kabel RG-174 100cm
Použití vnitřní prostory
Nároky na prostředí Provozní teplota: -20 ℃ 60 ℃

Teplota pro uskladnění: -40 ℃ – 65 ℃

Provozní vlhkost: 10 % – 90 %

Vlhkost při uskladnění: 5 % – 90 %

O společnosti TP-LINK

TP-LINK je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa. Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-LINK zahrnuje bezdrátové směrovače a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G směrovače, ADSL modemy, adaptéry pro zapojení do domácí elektrické sítě, IP kamery, print servery, SOHO/SMB směrovače a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese http://www.tp-link.com/cz.