O2 rozdává 750 chytrých telefonů za dopadení šéfa gangu

V pondělí 9. ledna 2012 zahajuje O2 pátrání po šéfovi gangu žárlivých dárků známého z vánoční kampaně O2. Gang uloupil 750 chytrých mobilních telefonů Samsung Galaxy Mini. Pátrání musí být ukončeno do konce ledna 2012, pak se mobilní telefony dostanou do rukou úspěšných pátračů. (TZ)

„Žárlivé dárky přesně odhadly, že řada lidí najde pod stromečkem právě některý z chytrých mobilních telefonů. Jen naše statistiky ukázaly, že se během Štědrého dne a následující den se jich v síti O2 aktivovalo téměř 70 tisíc. Dnes už chytré telefony tvoří zhruba 20 procent všech mobilních telefonů v rámci sítě O2 a toto číslo stále roste. Věříme, že tomu pomůže i naše pátrací akce,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních zákazníků společnosti Telefónica Czech Republic.

V pondělí 9. ledna 2012 začíná registrační fáze soutěže, kdy se může kdokoliv – nejen klienti O2 – stát fanouškem facebookové stránky O2 a registrovat se v soutěžní aplikaci. Zde vyplní krátký kvíz a vybere si kraj, v rámci kterého se soutěže zúčastní. Soutěžící má také možnost pozvat do pátrání své přátele. „Čím více přátel a dalších lidí se v daném kraji do pátrání zapojí, tím více chytrých telefonů bude v daném kraji ve hře. Sami jsme zvědavi, který ze 14 českých krajů bude nejaktivnější,“ upřesňuje Jiří Caudr, manažer online marketingu a prodeje společnosti Telefónica a dodává: „Kdo pro hru získá alespoň dalších pět přátel, dozví se později důležitou informaci k pátrání s 15minutovým předstihem.“

Ve druhé fázi soutěže, která bude probíhat ve dnech 19. až 31. ledna 2012, už dostanou účastníci informaci, kde najdou ztracené chytré mobilní telefony. Poté už pak jen stačí co nejrychleji přijít na dané místo. Vyhrají ti opravdu nejrychlejší pátrači. „Přestože jsme připravili tak velké množství chytrých telefonů pro nejúspěšnější pátrače, ani ti ostatní neodejdou s prázdnou. Získají totiž internet v mobilu na měsíc zdarma,“ dodává Petr Matějovský.

Samsung Galaxy Mini

Drobný smartphone nabitý funkcemi

Okamžité sdílení fotek na sociálních sítích

Social Hub pro stálý kontakt s přáteli

Rychlý přístup ke službám Gmail, GTalk a mapám Google

Rychlejší psaní zpráv s funkcí SWYPE

Fotoaparát 3,2 Mpix

Plně dotykový displej 3,14“

běžná cena v prodejnách O2: 3 495 Kč

Podrobnější informace najdete v přesných pravidlech soutěže.

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení. Společnost ve významném rozsahu působí celkem v 25 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje téměř 300 milionů. Její zastoupení se soustřeďuje na Španělsko, Evropu a země Latinské Ameriky, kde realizuje svou růstovou strategii. Telefónica je 100% soukromá společnost, akcie společnosti jsou kotované na burze v Madridu a dalších burzách a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů.