Relaxujte v romatickém stylu a luxusu s kolekcí The Sims 3 Přepychové ložnice

Právě včas před svátkem sv. Valetýna přináší kolekce The Sims 3 Přepychové ložnice do hry lesk a záři v podobě luxusních postelí, koupelnových dekorací, romantického prádla a flirtovních účesů. Kolekce The Sims 3 Přepychové ložnice pro PC/Mac je již nyní k dostání u vybraných prodejců v klasické krabicové verzi za cenu 399 Kč. Aktivovat půjde ovšem až s pátečním oficiálním vydáním, kdy bude rovněž dostupná v digitální podobě pro PC na www.origin.com. (TZ)

Oživte každodenní rutinu Simíků atraktivnějším ložnicovým nábytkem v podobě romantické postele s nebesy, křeslem ve stylu 40. let či velkolepým krbem. Poté se přesuňte do koupelny, kterou můžete zmodernizovat nádhernou, elegantní vanou a zapálit kolem ní svíčky, aby se z celé koupelny stalo místo, kde bude radost pobývat. Celkový dojem pak v obou místnostech dotvoří detaily jako vázy, růžové okvětní lístky a ozdoby na okna.

Vaši Simíci se mohou těšit na ještě více pohody v přebudovaných prostorách a také za pomoci nových modelů romatického prádla trávit příjemné večery a noci ve společnosti nejbližších Simíků. Kompletní proměnu pak mohou završit odlehčenými, ale přesto moderními účesy, které budou bezvadně ladit s jejich novým životním stylem plným relaxace.

Nový trailer je k dispozici zde:
http://www.youtube.com/watch?v=gVyNgScsRmM

Tagged