Nový firmware pro switche ZyXEL s certifikací IPv6

ZyXEL Communications je přední světová společnost, která dodává síťové technologie a broadbandová řešení. Jejími zákazníky jsou poskytovatelé telekomunikačních služeb, malé a středně velké organizace a také domácí uživatelé. Společnost ZyXEL nedávno představila nový firmware (řídící software) s certifikací IPv6 pro své managovatelné switche. Firmware pomůže organizacím a podnikům v rychlém přechodu na nový protokol IPv6 při zachování funkčnosti existujících technologií. (TZ)

Nový firmware ZyNOS 4.0 s certifikací IPv6 byl vytvořen pro řadu switchů ZyXEL GS2200. Umožňuje okamžitý přechod na nový standard bez dodatečných investic na hardwarové vybavení – stačí jen provést aktualizaci firmwaru. Řada GS2200 je vysokorychlostním řešením pro sítě GoE (Gigabit over Ethernet). GS2200 zajišťuje efektivní a výkonnou komunikaci pro stolní zařízení v rámci celé firmy nebo budovy. Aktualizace firmwaru znamená bezproblémový přechod na novou technologii při zachování vysokého výkonu zařízení (což je podstatné, protože s nasazením protokolu IPv6 se očekává značný nárůst IP adres).

Nový firmware reaguje na vývoj moderních síťových technologií a příchod standardu IPv6. Řada GS2200 je ve své třídě nejoptimálnějším produktem, který zajistí hladký přechod na sítě ve standardu IPv6. Maloobchodní ceny switchů této řady začínají těsně nad hranicí 12.000,- Kč.

Nový software ZyNOS 4.0 si můžete stáhnout již nyní. Více informací získáte na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com, případně kontaktujte zástupce firmy ZyXEL.

O společnosti ZyXEL Communications

Společnost ZyXEL Communications Corp se sídlem Taiwanu byla založena v roce 1989 a nyní se jedná o předního světového dodavatele inovativních a spolehlivých internetových řešení. Od svého založení prošla společnost ZyXEL mnoha transformacemi. V dnešní době patří ZyXEL mezi několik málo společností na světě, které jsou schopny dodávat kompletní síťová řešení pro telekomunikační operátory, středně velké podniky i domácí uživatele. Mezi telekomunikační řešení patří zařízení ústředen, zařízení pro instalaci u zákazníka, přístupová síťová zařízení (bezdrátová i s pevným připojením) a switche třídy carrier. Mezi řešeními pro středně velké organizace