Tech Data vylepšila konfigurátor spotřebního materiálu

Praha, 2. 2. 2012 – Procházet si jaký spotřební materiál kam patří na kolečkách nebo ve vzornících je přežitek. Na internetu najdete vše a proto je zde i vylepšený konfigurátor spotřebního materiálu od Tech Data Distribution. S jeho pomocí najdete vše rychle a přehledně. (TZ)

V upraveném konfigurátoru je možné hledat dvěma způsoby – postupným výběrem modelu tiskárny nebo přímým vyhledáváním. Při postupné volbě postupujete přes výrobce, skupinu a produktový model. Protože zde máte vybraný přímý model, můžete dále vybrat kategorii spotřebního materiálu. Při přímém vyhledávání se zobrazí všechny adekvátní výrobky.

V obou případech si pak můžete pomocí kliknutí na compatibles najít všechny tiskárny, do kterých vybraný spotřební materiál patří. Tak se neomezujete pouze na vyhledávání spotřebního materiálu do tiskáren, což je velmi užitečné při hledání přímých náhrad nebo i velkých zařízení, které pracují se specifickými papíry.

Nový konfigurátor spotřebního materiálu hledejte zde.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.com