iSport.cz představuje aplikaci pro iPhone a Android

Novinka serveru iSport.cz – aplikace pro mobilní telefony iPhone a Android – nabízí uživatelům nejnovější sportovní články v přehledném a atraktivním prostředí.

Uživatelé nové aplikace iSport.cz pro mobilní telefony získají hned na titulní straně přehled o nejdůležitějších událostech, výsledcích a dění na tuzemské i zahraniční sportovní scéně, k dispozici mají také rozsáhlé fotogalerie a videa. Obsah je navíc možné uložit pro pozdější čtení. (TZ)

Aplikace rovněž poskytuje pohodlný přístup k textovým on-line přenosům z klíčových utkání a sama uživatele upozorní nejen na začátek zápasu, ale také na klíčové momenty, jako jsou góly, červené karty a další. Upozorňování na on-line přenosy lze kdykoliv zapnout a vypnout.
Speciální sekce aplikace pojmenovaná Můj iSport pak obsahuje uživatelsky přívětivý přístup ke hře iSport Expert a postupně v ní bude přibývat další obsah určený výhradně pro mobilní aplikace. Pokud se navíc uživatel stane svědkem neopakovatelného sportovního momentu, může se o něj pomocí tlačítka „Poslat tip“ podělit formou textu, fotografie či videa s redakcí.

Aplikaci je navíc možné využívat i v unikátním offline režimu, který umožňuje stažení všech článků (mimo galerií a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem.

Přístup k článkům získává uživatel pro prvních 30 dní zdarma. Po vypršení této doby lze další přístup k obsahu získat zaplacením předplatného přímo v aplikaci, a to buď na 3 měsíce (1,59 EUR), 6 měsíců (2,39 EUR), nebo 12 měsíců (3,99 EUR). Platba za předplatné se automaticky strhává z účtu v iTunes nebo Google Play. Jedno předplatné lze využívat až na 10 přístrojích najednou.

 

Ringier Axel Springer CZ je vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tituly čte více než 3,9 milionů z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě.

Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice i dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.
Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media AG, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.