Synology ohlašuje další novinku: špičkovou expanzní jednotku DX213

Praha, 9. 10. 2012 – Společnost Synology představila nový model expanzní jednotky pro úložiště DiskStation. Jde o vůbec první dvoudiskové expanzní řešení od Synology, které reaguje na poptávku uživatelů po nárůstu úložného prostoru pro moderní byznys prostředí. (TZ)

„Správa a zpracování stále většího objemu dat by vás už neměly dále zdržovat od vedení podniku. Proto Synology navrhla jednotku DX213 tak, aby vám rychle a jednoduše navýšila kapacitu DiskStation úložiště pomocí dvou nových přídavných polí ve chvíli, kdy dosáhnete maxima kapacity,“ říká Chad Jiang, produktový manažer Synology.

Na vybraných modelech DiskStation, je možné RAID svazky rozšířít přímo přes DX213, aniž byste museli přeformátovat stávající pevné disky, což přináší další cennou výhodu pro nepřetržitý provoz a firemní procesy. Uživatelé mají možnost využívat DX213 jako nezávislou jednotku pro spárování se stanicí DiskStation, ale stejně tak jako jednoduché řešení pro zálohování lokálních dat.

Expanzní jednotka DX213 je propojena s DiskStation pomocí spolehlivého designu Plug-n-use od Synology, s patentovanou eSATA konfigurací, která spolehlivě a bezpečně uzamkne oba konce kabelu. Díky tomu je zajištěna spolehlivá konektivita v celé maximální šířce pásma 3.0 Gb/s, což garantuje pohodlné využívání jednotky i spárované DiskStation jako jednoho celku.

Synology DX213 je vybavena energeticky úsporným módem Deep Sleep, který automaticky přepne systém po chvíli do režimu hibernace. V kombinaci s vybranými modely stanice DiskStation mohou uživatelé také intuitivně využít speciální funkci vypínání a zapínání.

Pro více informací o produktu, navštivte:  www.synology.com/products/DX213.php?lang=csy

Podporované modely DiskStation naleznete na:

http://www.synology.com/support/faq_show.php?lang=csy&q_id=408

Více o společnosti Synology

Společnost Synology využívá všech výhod nejnovějších technologií a nabízí firemním i domácím uživatelům spolehlivý a cenově dostupný způsob centralizovaného ukládání dat, jednodušší zálohování dat, sdílení a synchronizaci souborů napříč nejrůznějšími platformami a okamžitý a snadný přístup k těmto datům. Společnost Synology si klade za cíl dodávat produkty s pokročilými funkcemi a zajišťovat špičkové služby zákazníkům. Oficiální internetové stránky společnosti jsou www.synology.com.