Azlan přijel za zákazníky: novinky představil na Moravě

Praha, 31. 10. 2012 – Zástupci Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, vyrazili na setkání se svými moravskými zákazníky. V průběhu celodenního semináře, který se konal v úterý 16. října v hotelu NH Olomouc Congress, představili aktuální informace o nových technologiích a trendech distribuce s přidanou hodnotou. (TZ)

Jednotlivé prezentace se týkaly oblasti serverů a storage, networkingu, virtualizace, teleprezence a kamerových systémů.

Celá akce byla realizována i díky podpoře společností Axis, Cisco, HP, IBM a Microsoft. Společnosti Axis, Cisco a IBM dokonce vyslaly i své zástupce, kteří se zapojili do prezentací a kromě představení novinek dávali partnerům argumenty z obchodní praxe. Účastníci také získali informace o unikátní podpoře, kterou jim spolupráce s divizí Azlan společnosti Tech Data může nabídnout – a to jak ve formě špičkových konzultantů, tak ve formě navýšení ziskovosti projektů, na nichž se Azlan z hlediska podpory podílí.

„Bylo to velmi příjemné setkání, které bylo o to příjemnější, že netradičně proběhlo mimo Prahu. Měli jsme možnost mluvit i s částí obchodních partnerů, se kterými se nepotkáváme tak často. I díky tomu to bylo uvolněnější a v budoucnu podobný model setkání určitě rádi zopakujeme,“ řekl Jaroslav Salva, ředitel českého Azlanu.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 125 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2012. Více informací najdete na: www.techdata.com.