Wizz Air zavádí garantované slevy pro věrné zákazníky

Ženeva/Praha, 5. listopadu 2012: Wizz Air, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, dnes oznámil spuštění svého nového Wizz Discount Clubu, určeného speciálně pro věrné zákazníky, kteří cestují jako skupina nebo si kupují více než jednu letenku za rok se společností Wizz Air. (TZ)

Členství ve slevovém klubu, dostupné na wizzair.com, zaručuje slevu €10 na všechny jednosměrné lety společnosti Wizz Air, u nichž je cena letenky vyšší než €12.50 a jsou zarezervovány kdykoli během trvání ročního členství. Členové klubu a až 9 rodinných příslušníků nebo přátel, kteří cestují ve stejné skupině, mohou nyní dosáhnout ještě větších úspor tím, že se stanou věrnými zákazníky a budou cestovat za nízké ceny se společností Wizz Air častěji.

Spuštění Wizz Discount Clubu přichází jakožto očekávaný krok poté, co Wizz Air již dříve v roce 2012 oznámil záměr zavedení několika služeb přátelských rodině, a je vylepšenou verzí dřívějšího “Exclusive Clubu”, se kterým aerolinka odhadla spotřebitelské preference týkající se slevových nabídek. Až 20 % pasažérů společnosti Wizz Air jsou lidé cestující služebně, ti si volí navíc extra místo pro nohy, rezervovaná přední sedadla a rezervace s flexibilním datem. Zavedením Wizz Discount Clubu aerolinka předpokládá zvýšení výzvy k rodinám, které cestují s omezeným rozpočtem. Členství ve Wizz Discount Clubu je platné jeden rok za jednorázový poplatek €29.99 a jeho výhody jsou dostupné až pro 9 lidí ve stejné rezervaci. Wizz Air také tento týden představil možnost brzkého odbavení přes internet, která nabízí cestujícím příležitost odbavit se online na wizzair.com až dva týdny před plánovaným datem odletu.

Daniel de Carvalho, manažer korporátní komunikace ve společnosti Wizz Air, řekl: “Wizz Air nyní každý měsíc přepraví více než 1 milion cestujících a mnoho z těchto pasažérů cestuje jako rodina nebo skupina přátel. Je nám tedy potěšením představit náš nový Wizz Discount Club, který nabízí garantovanou slevu na všechny rezervace, u nichž je cena letenky vyšší než €12.50. To znamená, že pětičlenná rodina, která cestuje pohromadě, může nyní snadno ušetřit €50 na jednosměrném letu nad rámec už tak velmi nízkých cen letenek společnosti Wizz Air. Následujíce doporučení našich zákazníků jsme také ohlásili rozšíření doby pro online odbavení na 14 dní před datem cesty, což přinese vyšší komfort těm, kteří se chtějí odbavit online z pohodlí domova pro let tam i zpět. Předpokládáme, že tato dvě nová vylepšení a naše zákaznicky přátelská nabídka budou mezi našimi zákazníky velmi populární a nový Wizz Discount Club oslavíme spuštěním prodeje jednosměrných letenek již od €13.70 (345 Kč) na wizzair.com.”

* platí pro všechny letenky s cenou nad €12.50, kromě letů provozovaných společností Wizz Air Ukraine
** jednosměrná cena zahrnuje daně a maximální poplatek za rezervaci

O společnosti Wizz Air

Wizz Air je největší nízkonákladovou leteckou společností ve střední a východní Evropě a provozuje flotilu 39 letadel typu Airbus A320 z 16 základen, za pomoci více než 250 leteckých tras spojuje 82 destinací ve 29 zemích. U společnosti Wizz Air poskytuje tým 1,500 leteckých profesionálů špičkové služby za velmi nízké ceny, což z Wizz Airu činí oblíbenou volbu pro více než 12 milionů pasažérů v roce 2012.