Nejnovější verze AuditPro 7.1 přináší 30 vylepšení

PRAHA, 21. listopadu 2012 – Od začátku října 2012 byla po úvodním betatestování uvolněna nová verze AuditPro 7.1. Nová verze produktu zaměřeného na efektivní využití IT a odstraňování zbytečných nákladů přináší více než 30 vylepšení a funkcí zaměřených zejména na oblast výkonnosti koncových uživatelů a provázanost s vnitrofiremními procesy. (TZ)

Naprostou novinkou je podpora platformy Android, a to jak pro přehled o aplikacích instalovaných v mobilních zařízeních zaměstnanců, tak jako aplikace pro snadnou inventuru majetku prostřednictvím modulu čárových kódů. „Takto vybavená firma nemusí draze nakupovat speciální čtečky a inventuru provede snadno a rychle s mobilním telefonem nebo tabletem,“ poukazuje na možné úspory Martin Hnízdil, manažer AuditPro společnosti truconneXion, která software vyvíjí a prodává.

Mezi další klíčové změny patří:

Přepracovaný vteřinový monitoring aplikací a využívání svěřeného IT vybavení. Klientovi poskytne dokonalý přehled o aplikacích a programech, které zaměstnanci ke své práci opravdu potřebují. Statistiky reálně využívaných aplikací lze nově zpracovávat za libovolné časové období – od vteřin až po měsíce a roky.

Nové detailní a souhrnné pohledy na efektivitu uživatelů, a to jak ve známém AuditPro přehledu, tak v řadě nových reportů, zaměřených právě na koncové uživatele. Nově je v AuditPro 7.1 také unikátní benchmarking, který manažerům umožní vzájemně porovnávat výkonnost jednotlivých uživatelů a oddělení.

Vylepšená práce s automatizovanými výstupy aplikace a možnost vytváření workflow požadavků na základě událostí v DashBoardu, který lze nově provázat s AuditPro HelpDeskem a kalendářem.

S finančním reportem v AuditPro bude mít uživatel dokonalý přehled o každé koruně investované do firemního IT. S jeho pomocí lze snadno odhalit skrytou hodnotu nevyužitého softwaru, vyhodnotit nejnákladnější producenty a dodavatele a rozhodnout se díky tomu o nejvhodnější alokaci zdrojů.

Licence je v rámci firmy přenosná

Původní auditovací software AuditPro je nainstalován již na více než jednom milionu počítačů v České republice, Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a Rusku. AuditPro je dlouhodobě jedničkou v segmentu auditovacího softwaru v České republice, produkt se úspěšně etabloval na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rusku. Nejnověji je k dispozici německá a španělská verze. V blízké době bude dostupná i čínská verze, co do jazyků devátá v pořadí.

Licence je v rámci firmy přenosná i na novější počítače a firma může počítat s tím, že za nízký poplatek získá i nejnovější verzi programu.

O společnosti truconneXion – www.txn.cz

Společnost truconneXion, a. s., poskytuje déle než šestnáct let profesionální IT služby společnostem z nejrůznějších sektorů. Společnost je od svého vzniku koncipována jako moderní organizace, která se dokáže velmi pružně přizpůsobit specifikům trhu a dynamice vývoje informačních technologií.

O produktu AuditPro – www.auditpro.cz

AuditPro je původní český nástroj pro správu licencí a evidenci počítačů. Umožňuje ve velmi krátké době zavést efektivní správu softwaru, hardwaru i veškerého ostatního majetku tak, aby probíhala s minimálním úsilím a maximálně šetřila prostředky firem. Přináší rovněž unikátní informace o skutečném využití používaných IT zařízení a softwarových aplikací konkrétním uživatelem.

Díky nástroji AuditPro obdržela technologická společnost truconneXion prestižní ocenění Partner roku 2010 pro střední a východní Evropu v kategorii Software Asset Management (SAM) od společnosti Microsoft.