Je otevřena sedmá prodejna Teko Technology

Praha, 11. prosince 2012 – Český výrobce a distributor značky TEKO rozšiřuje svou prodejní síť. Společnost Teko Technology otevřela v letošním roce druhou prodejnu ve Středočeském kraji. Nová pobočka se nachází v Mladé Boleslavi v ulici Na Kozině 9 a jedná se o v pořadí sedmé prodejní místo tohoto specialisty na tiskové náplně. (TZ)

Teko Technology je výrobcem a distributorem značky ekologických tonerů TEKO. Současná síť poboček zahrnuje Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Karlovy Vary, Náchod a nově i Mladou Boleslav.

Na všech těchto místech je možné zakoupit veškerý sortiment značky TEKO, tedy tonery, kazety, barvící pásky a další příslušenství zcela kompatibilní s kancelářskými produkty značek Apple, Brother, Canon, Epson, Fujitsu, HP, IBM, Lexmark, Konica, Kyocera, Lanier, Minolta, Mita, Nes, Oki, Olivetti, Panasonic, Philips, Printronix, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sharp, Star, Tally, Tektronix, Toshiba, Utax a Xerox. Prodejny zároveň slouží jako odběrové místo pro objednávky z nabídky e-shopu TonerMania.cz.

„Pobočka v Mladé Boleslavi je pro nás klíčová, poskytuje služby pro celý středočeský, ústecký a liberecký kraj,“ komentoval otevření nové pobočky Petr Kempa, zástupce společnosti Teko Technology. „Kamenné prodejny nám umožňují přímý kontakt s klienty a díky tomu i zkvalitňování obchodních vztahů a našich služeb. Věříme, že rozšiřující se sítí prodejních míst upoutáme i ty zákazníky, kteří preferují osobní výběr a nákup před službami e-shopů.“

Co nová prodejna nabízí

Nová prodejna v centru Mladé Boleslavi je dalším krokem k celorepublikovému pokrytí službami Teko Technology. Nabízí jak možnost konzultace, sběr použitých tonerů či osobní odběr zboží, tak ukázku jednotlivých produktů. Nejdostupnější je pro zákazníky z libereckého, ústeckého a středočeského kraje. Hlavním sortimentem prodejny jsou produkty značky TEKO, tedy nové kompatibilní tiskové náplně, které jsou cenově příznivou alternativou originálních tiskových kazet a spotřebního materiálu.

K čemu slouží kamenné pobočky

Jednotlivé pobočky slouží hlavně k přímému kontaktu se zákazníkem. Klienti mají možnost si zde zboží osobně vybrat, zkontrolovat, odzkoušet, případně konzultovat s odborníky možné alternativy tiskových náplní. Vyškolený personál prodejny je připraven odborně poradit s výběrem zboží. Kromě přímého nákupu si zde zákazníci mohou vyzvednout zboží objednané na e-shopech Teko Technology  nebo TonerMania.cz. Pobočky zároveň slouží jako sběrné místo pro použité tonery a kancelářské náplně.

Teko Technology garantuje, že všechny její produkty jsou ekologické a k jejich výrobě jsou používány zásadně recyklovatelné materiály. V souladu s tímto postojem se věnuje i ekologickému zpracování odevzdaných tonerů.

Více informací můžete získat na http://www.teko-toner.cz nebo na našich kontaktech zde:

O TEKO TECHNOLOGY s.r.o.

Společnost TEKO TECHNOLOGY je přední český specialista na profesionální renovace tonerů, kazet a pásek do laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren, kopírek a faxů. Na českém trhu působí od roku 1998 a od té doby získala desetitisíce spokojených zákazníků. Vyrábí vlastní značku tonerů TEKO, které jsou zcela kompatibilní se zařízeními značek Apple, Brother, Canon, Epson, Fujitsu, HP, IBM, Lexmark, Konica, Kyocera, Lanier, Minolta, Mita, Nes, Oki, Olivetti, Panasonic, Philips, Printronix, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sharp, Star, Tally, Tektronix, Toshiba, Utax a Xerox.

Svým zákazníkům nabízí TEKO TECHNOLOGY možnost odběru zboží na sedmi místech po České republice, dále odbornou pomoc na všech prodejnách a dopravu objednaného zboží zdarma. Všechny prodávané výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Zárukou kvality služeb TEKO TECHNOLOGY jsou oborové certifikáty ČSN EN ISO 9001:2009.

Více informací naleznete na stránkách http://www.teko-toner.cz