Mobilní Banka 2 od Cleverlance přináší klientům Komerční banky inovační funkce

Konzultační softwarová společnost Cleverlance Enterprise Solutions vyvinula pro klienty Komerční banky nové funkce mobilního bankovnictví. Uživatelé chytrých telefonů s operačními systémy Android a iOS mohou od listopadu používat aplikaci Mobilní Banka 2 se spoustou nových chytrých funkcí, které významně šetří čas. Společnost Cleverlance dodala Komerční bance kompletní návrh, design a otestování aplikace včetně serverové části zároveň s její integrací do bankovních systémů. (TZ)

„Komerční banka zvolila moderní přístup k řešení aplikace, který se vyznačuje svým originálním designem a velice intuitivním ovládáním. Aplikace nabízí spoustu užitečných funkcí pro rychlý kontakt s bankou prostřednictvím chytrého mobilního telefonu“, dodává Lenka Leličová, Product manager pro mobilní bankovnictví v Cleverlance.

Nově přidané funkce do aplikace Mobilní banka 2 společností Cleverlance:

  • platební příkaz na libovolný účet přes spárovaný smartphone

  • přímá platba přes naskenování QR kódu ze složenky, faktury či webu

  • modul Složenka – skenování složenky a vygenerování platebního příkazu

  • vydání platební karty s vlastním grafickým návrhem klienta přes smartphone

  • simulace výpočtu penze při účasti ve 2. a 3. pilíři nového penzijního systému

Řešení pro Komerční banku je další z řady aplikací pro mobilní zařízení, které již společnost Cleverlance Enterprise Solutions a.s. v nedávné době nasadila u svých zákazníků. Firma se přitom nesoustředí pouze na řešení pro mobilní bankovnictví, ale též implementuje řešení pro nejrůznější zákaznické portály. V poslední době u klientů úspěšně nasazuje i svůj mobilní podnikový framework Cleverlance Right Time.

O Komerční bance, a.s.

Komerční banka je jednou z nejefektivnějších univerzálních bank ve střední Evropě. Poskytuje klientům komplexní služby v oblasti drobného, podnikového a investičního bankovnictví. Celkem 8 776 zaměstnanců skupiny Komerční banky obsluhuje 2,5 milionu klientů, kteří mohou využít rozsáhlé sítě 399 obchodních míst v celé České republice. KB nyní provozuje 702 bankomatů. Jeden z kanálů přímého bankovnictví využívá 1,1 milionu klientů. KB je součástí skupiny Société Générale.

O Cleverlance Enterprise Solutions, a. s.

Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří více než 400 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, testování a QA, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů.  Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty.

Více informací o skupině Cleverlance najdete na adrese: www.cleverlance.cz.