Nakupte ekologické tonery TEKO a získejte praktické dárky

Praha, 19. prosince 2012 – Prosinec je ten pravý čas na zásobení kanceláří spotřebním materiálem. Teko Technology s.r.o., český výrobce a distributor ekologických tonerů TEKO, odměňuje své věrné zákazníky. Široký sortiment značky TEKO je nyní možné zakoupit s bonusem navíc. Při nákupu tonerů v hodnotě nad 2 500 Kč získají klienti do konce roku různé druhy kancelářské techniky zdarma. (TZ)

Tiskové kazety, barvící pásky a další příslušenství značky TEKO je zcela kompatibilní s kancelářskými produkty mnoha značek a představuje cenově vhodnou a vysoce kvalitní alternativu k originálním tiskovým náplním.

„Chceme poděkovat našim věrným zákazníkům za přízeň, kterou nám projevují, a připravili jsme pro ně výhodnou předvánoční akci,“ komentoval novou prodejní akci Petr Kempa, zástupce společnosti Teko Technology. „Pokud využijí konce roku k doplnění zásob tonerů, získají od nás praktickou kancelářskou techniku.“

TEKO naděluje, za tonery tiskárna pod stromeček

Předvánoční prodejní akce je určena každému odběrateli značky TEKO. Pokud nakoupí tonery a tiskové kazety TEKO nad 2 500 Kč, čekají na něj hodnotné dárky.

Vánoční nabídka je rozdělena do šesti skupin podle výše ceny nákupu:

  • Nákup produktů TEKO nad 2 500 Kč – flash disky o velikosti 16 GB;

  • nákup nad 5 000 Kč – flash disky o velikosti 32 GB;

  • nákup nad 10 000 Kč – inkoustová tiskárna Canon PIXMA MP230;

  • nákup nad 15 000 Kč – inkoustová tiskárna Canon PIXMA MP230 a flash

disk o velikosti 32 GB;

  • nákup nad 20 000 Kč – laserová tiskárna HP LaserJet Pro P1102;

  • nákup nad 25 000 Kč – barevná laserová tiskárna HP LaserJet Pro 300 Colore M351a.

Prodejní síť

Teko Technology s.r.o. má zastoupení na sedmi místech v ČR – v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Karlových Varech, Náchodě a od letošního roku i v Mladé Boleslavi. Ve všech těchto prodejnách je možné zakoupit veškerý sortiment značky TEKO, tedy tonery, kazety, barvící pásky a další příslušenství, který je zcela kompatibilní s kancelářskými produkty mnoha značek. Zákazníci mohou využít aktuální nabídky u všech obchodních zástupců Teko Technology, v kamenných prodejnách i prostřednictvím e-shopu na http://www.teko-toner.cz/vanocni-akce/.

Šetrné tonery

Výrobce tonerů TEKO garantuje, že všechny jeho produkty jsou ekologické a k jejich výrobě jsou používány zásadně recyklovatelné materiály. V souladu s tímto postojem se věnuje i ekologickému zpracování odevzdaných tonerů a disponuje certifikáty kvality. Všechny komponenty používané k výrobě kompatibilních tonerů a tiskových náplní pocházejí z Evropské Unie a podléhají přísným výrobním kontrolám.

Více informací můžete získat na http://www.teko-toner.cz

O TEKO TECHNOLOGY s.r.o.

Společnost TEKO TECHNOLOGY je přední český specialista na profesionální renovace tonerů, kazet a pásek do laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren, kopírek a faxů. Na českém trhu působí od roku 1998 a od té doby získala desetitisíce spokojených zákazníků. Vyrábí vlastní značku tonerů TEKO, které jsou zcela kompatibilní se zařízeními značek Apple, Brother, Canon, Epson, Fujitsu, HP, IBM, Lexmark, Konica, Kyocera, Lanier, Minolta, Mita, Nes, Oki, Olivetti, Panasonic, Philips, Printronix, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sharp, Star, Tally, Tektronix, Toshiba, Utax a Xerox.

Svým zákazníkům nabízí TEKO TECHNOLOGY s.r.o. možnost odběru zboží na sedmi místech po České republice, dále odbornou pomoc na všech prodejnách a dopravu objednaného zboží zdarma. Všechny prodávané výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Zárukou kvality služeb TEKO TECHNOLOGY s.r.o. jsou oborové certifikáty ČSN EN ISO 9001:2009.

Více informací naleznete na stránkách http://www.teko-toner.cz