Dárek na poslední chvíli? Vytiskni si dárek!

Praha, 20. prosince 2012 – Nestíháte koupit vánoční dárek? Nebo ho sice stíháte koupit, ale je vám už teď jasné, že není šance, aby vám ho doručili až domů? Je tu snadná pomoc, vytiskněte si dárek. A nemusíte čekat ani nějaký ten rok či dva, než se masově rozšíří 3D tisk či dokonce 3D tiskárny do domácností. (TZ)

Zapakatel.cz, jeden z nejsilnějších českých slevových serverů, nabízí snadnou cestu pro každého, kdo potřebuje koupit vánoční dárek na poslední chvíli a bojí se, že by koupený dárek nedorazil včas pod stromeček. Na www.zapakatel.cz je možné doslova do nejposlednějšího momentu objednat zboží, zaplatit bezhotovostně a voucher, kupon, si vytisknout. Dárek tak můžete pod stromeček vložit prakticky až večer na Štědrý den.

Co můžete například aktuálně nadělit na poslední chvíli pod stromeček? Zážitkový balíček v podobě plavby lodí (Jazzboat) po Vltavě, carskou péči v Rožnovských pivních lázních, slovenské termální lázně Malé Bielice či plavbu lodí do Drážďan. Pokud budete chtít nadělit něco užitečnějšího, můžete zkusit kurzy vaření (co třeba indická kuchyně?) nebo jazykové školy, které se v nabídce objevují pravidelně.

Nadělit pod stromeček ale můžete i módu – pyžama, peněženky, boxerky, sněhule, náhrdelníky, hodinky, šperky. Jakkoliv pod stromečkem nebude přímo konkrétní předmět, může stále být vytištěný voucher záchranou na poslední chvíli.

O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je jeden z nejsilnějších českých slevových serverů a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace. V září 2011 bylo otevřeno druhé zákaznické centrum v Brně.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).