Mobilní data s U:fonem jsou stále nejvýhodnější na trhu.

Praha, 17. ledna 2013 – Mobilní operátor U:fon, kterého nedávno převzala společnost Air Telecom a.s., nenabízí svým zákazníkům pouze nejvýhodnější volání. Atraktivní ceny platí také pro datové služby. Trojice mobilních datových tarifů vyhoví zákazníkům, kteří internet používají na cestách, v kanceláři nebo pouze občas, například pro kontrolu e-mailů. Výhodou je také široká dostupnost CDMA signálu i mimo velká města, kde většinou není rychlejší mobilní internet dostupný. (TZ)

Předplacená sada Internet na kredit

Zákazníci, kteří upřednostňují flexibilitu předplaceného kreditu, mohou zvolit sadu Internet na kredit. Balení obsahuje vše potřebné a zprovoznění mobilního internetu je i pro naprostého laika hračkou. Na výběr jsou dva typy USB modemů osvědčených značek Celot (s možností připojení externí antény) a AnyDATA. Výši kreditu lze volit v balíčcích 990 Kč, 1490 Kč a 2900 Kč. Cena za hodinu připojení je 9,90 Kč nebo 29 Kč za den (jednorázová částka bez ohledu na počet připojení v daném dni). FUP limit je stanoven na 1 GB přenesených dat za den.

Mobilní internet 1 GB (v lednu v akci + 1 GB zdarma)

Mobilní datový tarif s měsíčním FUP limitem 1 GB a paušálním poplatkem pouhých 189 Kč si oblíbili zejména lidé, kteří často cestují a potřebují mít neustálý přístup k webu, svému e-mailu či sociálním sítím. Jako u všech ostatních mobilních tarifů U:fon je nespornou výhodou široké pokrytí ČR s běžnou rychlostí připojení 400 až 700 kb/s. Díky aktuální akci se zákazníci, kteří si tarif Mobilní internet 1 GB pořídí do konce ledna 2013, mohou těšit na navýšení FUP o další 1 GB měsíčně po celou dobu používání služby.

Mobilní internet 8 GB

U:fon myslí samozřejmě i na náročnější zákazníky, kteří se bez internetu na cestách, doma či v kanceláři neobejdou a stahují větší objemy dat. Jim je určen tarif Mobilní internet 8 GB. Limit přenesených dat je v tomto případě 8 GB za měsíc. Cena činí 289 Kč. Jedná se tak o nejvýhodnější tarif svého druhu na českém trhu. I v tomto případě je samozřejmostí dostatečná přenosová rychlost a USB modem pro zákazníka od 1 Kč. V lednu pro své zákazníky navíc U:fon přichystal nabídku Data Extra. V rámci ní získají další 4 GB k FUP limitu za 100 Kč. Mobilní internet s 12GB měsíčním limitem přenosu dat tedy vyjde na necelé 400 Kč. FUP se navíc nevztahuje na prohlížení webu a odesílání e-mailů.

Mobilní datové tarify U:fon přehledně

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Mobilní internet 1 GB

Mobilní internet 8 GB

Internet na kredit

Měsíční paušál

189 Kč

289 Kč

Cena za minutu

9,90 Kč/hod. nebo 29 Kč/den

Maximální rychlost DL

3,1 Mb/s

3,1 Mb/s

3,1 Mb/s

Běžná rychlost

400 – 700 kb/s

400 – 700 kb/s

400 – 700 kb/s

FUP

1 GB / měsíc

8 GB / měsíc

1 GB / den

Kompletní ceníky hlasových i datových služeb U:fon naleznete zde:

http://www.ufon.cz/cs/pro-zakazniky/cenik

Přehledná mapa pokrytí České republiky je k dispozici zde:

http://www.ufon.cz/cs/sit-a-pokryti/mapa-pokryti

Více informací na www.ufon.cz

O operátorovi U:fon

U:fon je český operátor, který od května 2007 nabízí rychlý a levný mobilní internet, bezdrátovou pevnou linku a digitální vysílačky. V červnu 2008 spustil i mobilní hlasové služby. V roce 2006 získal licenci na celoplošné vysílání v pásmu 410-430 MHz, což mu umožnilo vybudovat celoplošnou CDMA mobilní síť. U:fon nabízí datové služby prostřednictvím technologie CDMA EVDO revize A, jež je datovou sítí 3. generace srovnatelnou s UMTS/HSDPA. Od července 2010 nabízí operátor U:fon své hlasové a datové služby velkoobchodním způsobem a jako první tak umožnil vznik virtuálních operátorů v mobilních sítích v České republice. Více na stránkách http: http://www.ufon.cz.

O společnosti Air Telecom

Air Telecom a.s. provozuje mobilní služby prostřednictvím operátora U:fon, kterého úspěšně převzala a oddlužila na podzim roku 2012. Air Telecom patří do úspěšné celosvětové obchodní skupiny N&F Marketing Group, které se zabývají mimo jiné přímým a klasickým marketingem a dále je vlastníkem největší obchodní sítě v České republice, na trhu působí od roku 2002. Skupina N&F Marketing Group je dál při chuti a hodlá v akvizicích na telekomunikačním trhu pokračovat. V příštím roce celá skupina plánuje vstup na GSM prostřednictvím virtuálního operátora.