MSI přichází s novým 15,6“ All-in-One PC Wind Top AP1622

Společnost MSI představuje další 15,6“ All-in-One počítač s matným dotykovým displejem zaměřený především na komerční využití: Wind Top AP1622. Tichý počítač postavený na úsporné platformě Intel ULV nabízí plnou výbavu včetně dvou COM portů, které jsou nezbytné pro připojení POS systémů, a je tak ideálním řešením například pro hotelové recepce, obchody, čerpací stanice, restaurace, ordinace, lékárny a další komerční prostředí.
Počítač je dostupný v černém i bílém provedení. (TZ)

Výkon počítače zajišťuje osazený dvoujádrový procesor Intel Mobile 847 1,1 GHz ULV. Použitý procesor má velmi nízkou spotřebu pouhých 17 W TDP a spotřebuje tak nesrovnatelně méně energie než běžný desktopový počítač. Jedinečnou výhodou počítače MSI Wind Top AP1622 je zcela pasivní systém chlazení bez ventilátoru – ještě více tak šetří energii a je naprosto tichý.

Velké možnosti komerčního využití

Klíčovou vlastností All-in-One počítačů MSI Wind Top řady AP je kompletní integrace všech funkcí plnohodnotného počítače do kompaktních rozměrů. Nabízí také bohatou škálu vstupních a výstupních rozhraní. Dva COM porty dovolují snadno připojit čtečky čárových kódů, čtečky platebních karet, pokladní tiskárny atd. Pro uživatele se staršími periferiemi dokonce MSI AP1622 nabízí i paralelní port. Dva gigabitové LAN po porty pak dovolují optimálně využít síťové prostředí a sdílení internetu. Volitelně může MSI Wind Top AP1622 mít i čtečku čipových karet, kterou lze využít například pro inteligentní řízení přístupů.

AP1622 – technické parametry

Model MSI Wind Top AP1622
Procesor Intel Celeron 847 ULV
Operační systém Windows 7 Home Premium 64 bit
Displej 15.6″ LCD panel s LED podsvícením (1366 x 768)
Dotyskový (jeden dotyk)
Čipová sada Intel NM70
Grafická karta Integrovaná Intel HD Graphics
Paměť 2 GB DDR3, 1333 MHz, Maximum 4 GB
HDD 320 GB 2.5” SATA II
Bezdrátová síť 802.11 b/g/n WiFi
Optická mechanika Volitelně SuperMulti DVD
Čtečka karet 3-v-1(SD, MMC, MS)
Konektivita Zboku: 2× USB2.0, 1× čtečka karet, Napájení, Smart Card Reader (volitelně)
Vzadu: Vstup pro mikrofon, Výstup na sluchátka, 2× USB3.0, 2× RJ45,
2× COM Port, 1× Paralelní port
Kamera 0.3 Mpx
TV Tuner N/A
Klávesnice/Myš USB klávesnice a myš
Montáž na zeď Podporuje standardní VESA úchyt, volitelné sady pro montáž na zeď
Rozměry/hmotnost 399.5 × 313.9 × 69.2 mm / 5,6kg
Napájení 65 W

O společnosti MSI

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. MSI se zaměřuje především na design a výrobu notebooků, kde se soustředí především na herní segment. Herní notebooky MSI jsou pověstné svou kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. MSI dále navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a maximálně výkonné základní desky, grafické karty, spotřební elektroniku a periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon a spolehlivost.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách cz.msi.com.