Nezávislá analytická společnost Forrester uvádí ve zprávě o bezpečnosti obsahu e-mailu firmu Trend Micro jako lídra

Trend Micro Inc. (TYO: 4704;TSE: 4704), globální lídr v oblasti bezpečnosti cloudu, dnes oznámila, že byla v hodnotící zprávě o bezpečnosti obsahu e-mailu The Forrester Wave™: Email Content Security, Q4 2012, uvedena jako lídr. Hodnocení provádělo devět významných společností, které nezávislá analytická společnost Forrester Research, Inc. přizvala k účasti na tomto výzkumu. Mezi hodnocenými produkty bylo řešení Trend Micro InterScan™ Messaging Security, které poskytuje bezpečnost messagingu na branách pomocí on-site a cloudových komponent. (TZ)

Dodavatelé řešení byli hodnoceni podle 47 kritérií, které byly seskupeny  do tří kategorií: síla současné produktové nabídky dodavatele, síla tržní strategie (go-to-market) a rozsah přítomnosti na trhu. Podle firmy Forrester „funkce řešení Trend Micro InterScan Messaging Security pro vykazování a management …. jsou impozantní. Trend Micro je v těchto oblastech lídrem pro všechny ostatní dodavatele.”

Ve zprávě firmy Forrester se uvádí, že “e-mail je klíčovou komponentou obchodních procesů v rámci podniku a musí být kvalitně zabezpečen. Bez ohledu na skutečnost, že bezpečnost e-mailu má na seznamu podnikových výdajů nízkou prioritu, je kritické, aby organizace měla bezpečnost elektronické pošty pod kontrolou. Elektronická pošta představuje oblíbený terč cílených útoků a normy HIPAA a PCI vyžadují, aby e-maily obsahující důvěrná data byly zabezpečeny.”

Od dubna 2012, kdy firma Forrester realizovala minulé hodnocení, pokračovala společnost Trend Micro v inovacích a doplnila svoji sadu řešení pro bezpečnost e-mailu tak, aby nejen zastavovala tradiční hrozby ale také aby identifikovala vysoce cílené, závažné e-mailové útoky. Jakožto součást řešení Trend Micro™ Custom Defense Solution, dokážou produkty Trend Micro pro e-mailovou bezpečnost detekovat a zastavovat cílené útoky, blokovat spamy, zjednodušují zajištění shody s normami a požadavky v oblasti privátnosti dat, neboť zabezpečují odchozí data pomocí DLP a šifrování e-mailu.

O společnosti Trend Micro

Trend Micro Incorporated (TYO: 4704;TSE: 4704), je přední světová společnost v oblasti zabezpečení cloud systémů, která vytváří bezpečnější svět pro výměnu digitálních informací díky řešením pro bezpečnost Internetu a řízení hrozeb pro firemní i soukromé zákazníky. Jako průkopník v oblasti zabezpečení serverů s více než 20 lety zkušeností přinášíme naše špičkové zabezpečení klientských, serverových a cloud systémů, které naplňuje potřeby našich zákazníků a partnerů, zastavuje nové hrozby rychleji a chrání data ve fyzickém, virtualizovaném a cloud prostředí. Naše produkty a služby založené na předním řešení zabezpečení infrastruktury cloud systémů, produktu Trend Micro™ Smart Protection Network™, zastavují hrozby tam, kde vznikají – na Internetu. Jsou podporovány společnými zkušenostmi více než 1000 expertů na oblast hrozeb z celého světa.

Další informace o společnosti Trend Micro Incorporated a produktech a službách jsou k dispozici od TrendMicro.cz.