Discomp připravil přednášku pro ISP v pivovaru Gambrinus

Česká republika, Praha – 1. 3. 2013 – Společnost Discomp, která se zaměřuje na dodávky produktů a řešení pro ISP (poskytovatele internetového připojení), uspořádala dne 18. ledna v Plzni setkání se svými nejvýznamnějšími obchodními partnery. Setkání se odehrálo v prostorách pivovaru Gambrinus.  (TZ)
Úvod programu patřil prezentacím aktuálních trendů na trhu a zúčastnila se jej i společnost TP-LINK. Ta prostřednictvím svého Distribution Channel Sales Managera, Martina Raka, účastníky informovala o hospodářských výsledcích, plánech pro rok 2013 a produktech zaměřených na ISP segment.

Velký zájem vyvolala produktová řada s označením JetStream, která zahrnuje celou řadu zajímavých přepínačů pro použití v oblasti ISP. Následovala debata, během níž byly vzneseny dotazy týkající se technické podpory, kterou TP-LINK nově spustil na začátku roku 2013, nebo například nové generace powerline adaptérů.

Po přednáškách se účastníci setkání odebrali na prohlídku pivovaru, během níž nemohlo chybět ani posezení v Gambrinus Varně 1869, což je původní zázemí pivovaru z roku 1869. Po skončení bylo pro mimoplzeňské účastníky zajištěno ubytování v blízkém hotelu.

O společnosti TP-LINK

TP-LINK je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa. Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-LINK zahrnuje bezdrátové směrovače a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G směrovače, ADSL modemy, adaptéry pro zapojení do domácí elektrické sítě, IP kamery, print servery, SOHO/SMB směrovače a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-LINK je nově v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103. Obě služby fungují v pracovních dnech od 9,00 do 18,00 hodin.