Tisková zpráva – Topfun a Vodafone zahájili strategickou spolupráci. Sport 5, Fashion TV, BabyTV, Travel Channel v nabídce Topfun.

Společnost Topfun Media a.s. a Vodafone Česká republika obohatili službu Topfun Start pro zákazníky Vodafone. Zákazníci, kteří si koupí službu Topfun Start a mají ve svém telefonu či tabletu SIM kartu Vodafone, získávají přístup k prémiovým TV kanálům jako benefit. (TZ)

Topfun zpřístupňuje jako první mediální platforma v rámci OTT služeb TV kanály Sport 5, Fashion TV, BabyTV, Travel Channel.Tyto kanály budou v první fázi dostupné pouze v chytrých telefonech a tabletech v síti Vodafone. Zákazník získá se službou Topfun Start, jež zahrnuje 50 filmů v nabídce, která se každý měsíc z části aktualizuje, zmíněné 3 TV kanály + módní kanál Fashion TV.  Topfun dále vyjednává o poskytnutí práv těchto i dalších TV kanálů pro další technologické platformy, jež Topfun provozuje. Zejména se jedná o Smart TV a IP SetTopBoxy.

O společnosti Topfun Media

Společnost Topfun Media a.s. je provozovatelem největší internetové videopůjčovny působící v České a Slovenské republice. Topfun si klade za cíl nabídnout svým zákazníkům co nejširší škálu filmů všech filmových studií a distributorů. Topfun je nejdéle působící videopůjčovnou na tomto teritoriu. Služba odstartovala 15. 6. 2006 a za to dobu Topfun navázal strategická partnerství s 9 IPTV partnery, mezi něž patří například společnosti Orange, Slovak Telekom, SmartComp a další. Též spolupracuje s webovými portály, TV společnostmi a filmovými studii. Svůj obsah nyní dodává na Topfun 50 poskytovatelů z řad distributorů, producentů a filmových studií jako jsou například Universal Pictures, Warner Bros. Topfun nabízí své služby prostřednictvím webu, IPTV sítí a na Smart TV značek Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, Gogen a Hyundai . Dále také na přenosných zařízení s operačním systémem Android, iOS a Windows Phone, satelitním přijímači Humax a další.

O společnosti VODAFONE

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro více než tři miliony zákazníků. Od roku 2007 poskytuje společnost pod názvem Vodafone

OneNet komplexní telekomunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) firemním

zákazníkům jak ze soukromého, tak veřejného sektoru. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti. Založila Nadaci Vodafone ČR, která je podle objemu rozdělených prostředků třetí největší firemní nadací v ČR a rozdělila za 6 let neziskovému sektoru více než 100 milionů korun.  Vodafone masivně propaguje bezplatné dárcovství krve a počátkem roku 2011 spustil

První zelenou síť. Vodafone se opakovaně stal vítězem soutěží CSR Award a Top Filantrop v oblasti společenské odpovědnosti.