Speciální živý Google + Hangout s komikem Janem Krausem již tento čtvrtek 14. března v 16:00

jeden z nejoblíbenějších českých komiků, Jan Kraus, se chystá ve čtvrtek 14. března v 16:00 na virtuální setkání se svými fanoušky.

Vysílaný Hangout může v přímém přenosu sledovat úplně každý, a to na Google+ profilu Jana Krause, nebo na jeho YouTube kanálu, na kterém později přibude i záznam. (TZ)

Kromě sledování přenosu se může do diskuse přihlásit naprosto kdokoliv. Stačí, když předem pošle na email: hangout@symblaze.czodpověd na otázku, proč si chce online popovídat s Janem Krausem. Autoři nejoriginálnějších odpovědí se budou moci do Vysílaného Hangoutu připojit třeba ze svého domova, a stát se tak online hosty Jana Krause. Osobní pozvánku Jan Kraus umístil jako video na svůj YouTube kanál.

Jan Kraus se jako úspěšný český komik rozhodl následovat řadu zahraničních komiků, kteří začali využívat potenciál internetu. Jeho pořadShow Jana Krause má na YouTube už přes 28 milionů zhlédnutí a jeho Google+ profil sleduje již více než 10 000 fanoušků. Více najdete na oficiálním blogu českého Googlu.

Jak Vysílaný Hangout vůbec funguje?

Hangout je funkce ve službě Google+, která umožňuje vytvořit videokonferenci až deseti lidí, kteří mohou najednou navzájem komunikovat v reálném čase. Hangout zahájíte jednoduše vyběrem této možnosti na vašem profilu nebo stránce na Google+. Po zahájení Hangoutu můžete v podstatě “jedním klikem” vysílat do celého světa. Živě vysílaný Hangout se automaticky přenáší na Google+ profil, YouTube kanál nebo vybranou webovou stránku a sledovat ho mohou všichni, kteří mají k těmto kanálům přístup. Po ukončení živého vysílání je videozáznam nahrán na YouTube kanál a na Google+ streamu se objeví odkaz. O to jednodušeji pak mohou lidé své Vysílané Hangouty sdílet dál a diskutovat s celou komunitou na Google+.
Váš další zdroj informací:
– o Google+
– o Google+ pro komunity
– o Google+ Hangoutech