Dva v jednom! Speciální nabídka fotoaparátu Samsung WB250F a smartphonu GALAXY Pocket

Praha 13. března 2013 – Samsung připravil pro své zákazníky speciální Smart nabídku. Při zakoupení nového chytrého fotoaparátu WB250F dostane každý jako dárek dotykový smartphone Samsung GALAXY Pocket. Maloobchodní cena chytrého balíčku WB250F včetně smartphonu Galaxy Pocket je 5 999 Kč vč. DPH. Fotoaparát je k dostání ve čtyřech stylových barvách: bílé, kobaltově černé, šedé a červené. Chytrý telefon v ceně 2599 Kč vč. DPH obdrží zákazník zdarma. (TZ)

Kouzlo okamžitého sdílení

Samsung WB250F je fotoaparát ze série WB s dlouhým zoomem, který má ve výbavě 18násobný optický zoom a 14,2 Megapixelu BSI CMOS (WB250F). V kompaktním designu se snoubí hybridní dotykové rozhraní skládající se z dotykové LCD obrazovky a pěti navigačních tlačítek, které umožňují uživateli používat ovládání dle jeho preference. Pro ty, kteří chtějí mít absolutní kontrolou nad nastavením fotoaparátu, je k dispozici plně manuálního ovládání. Vše je podpořeno chytrými režimy pro zachycení dokonalého snímku a Wifi konektivitou, díky které můžete fotografie šířit během okamžiku.

Chytrý telefon do kapsy

Smartphone Samsung GALAXY Pocket poskytuje navzdory svému útlému profilu vysoký výkon a řadu chytrých funkcí. Je tenký pouhých 11,9 mm a využívat na něm můžete všech výhod operačního systému Android 2.3 Gingerbread. Ve výbavě nechybí aplikace jako je Social Hub nebo ChatON, které nabízejí nový a jednodušší způsob, jak zůstávat v kontaktu se svými blízkými.

Smart balíček s GALAXY Pocket zdarma je k dostání u všech prodejců elektroniky a fotozboží.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 236 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem přesahujícím 201 bilionů KRW. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.