Slevomat za rok prodal 30 tisíc vstupenek na kulturu

Praha, 12. září 2013 – Slevomat za poslední rok prodal 30 tisíc vstupenek na kulturní události. Sekci „divadla“, kde se objevují také vstupenky do kin, na výstavy, koncerty nebo do cirkusu, spustil 12. září loňského roku a nyní má smlouvy s více než 60 partnery z oblasti kultury. Největší popularitě se těší nabídka divadelních představení, ta se na prodejích podílí 70-ti procenty. (TZ)

Nejúspěšnějšími akcemi co do počtu prodaných voucherů na jednu nabídku jsou cirkusová vystoupení. Nejvíce vstupenek se prodalo do italského cirkusu Medrano: http://www.slevomat.cz/sleva/126333-vstupenky-do-italskeho-cirkusu-medrano. „V právě startující divadelní sezóně očekáváme, že díky zvyšujícímu se zájmu ze strany divadel a pořadatelů kulturních akcí prodáme do konce roku dalších 30 tisíc vstupenek,“ říká Ivo Šmíd, obchodní ředitel portálu Slevomat.

Nejoblíbenější slevové nabídky z poslední doby:

http://www.slevomat.cz/sleva/50849-laska

http://www.slevomat.cz/sleva/293691-show-jana-krause

Nejvíce nabídek na divadelní představení a kulturní události je v Praze a Brně. Statistiky portálu Slevomat ovšem ukazují, že nabídky využívají i lidé, kteří za kulturou dojíždějí. Mezi partnery z řad pražských divadel patří například Studio Ypsilon, Divadlo Archa, Divadlo Bez zábradlí, Divadlo v Dlouhé, Divadlo Komedie a další. „Vstupenky jsou pro naše zákazníky velmi atraktivní. Oceňují jednoduchost a rychlost, kdy po zaplacení mají vstupenku ihned v e-mailu. Nechceme ovšem vytvářet nový prodejní kanál, ale obsazujeme kapacity, které se v běžném prodeji nepodařilo prodat. Nabídka je pro divadla zajímavá také díky možností nastavení výše slevy,“ doplňuje k sekci „divadla“ Ivo Šmíd, obchodní ředitel Slevomat.cz.

Pozitivní zkušenosti s výprodejem vstupenek potvrzují i partneři Slevomatu, kteří kromě výprodeje oceňují i marketingový efekt.

„Spolupráci se Slevomatem hodnotíme velmi pozitivně. Líbí se nám jednoduchost a rychlost programu. Dále pohotové a vstřícné jednání. Tím, že je systém tak jednoduchý,  umožňuje přístup, kdy s ním můžeme sami jako  zákazníci velmi rychle a operativně pracovat. V případě technické závady je problém vyřešen obratem telefonicky. Díky Slevomatu jsme také získali mnoho nových zákazníků. Spolupráce s vámi se nám opravdu velmi líbí.“

Marína Čerbačeská, vedoucí obchodního oddělení, Studio Ypsilon

„Návštěva Divadla Archa je pro řadu lidí samozřejmostí. Je však stále dost lidí, pro které zůstává naše divadlo dosud neobjeveno. Spolupráce s portálem Slevomat je pro nás příležitostí k oslovení nových diváků. Jsme rádi, že jejich počet stále roste.“

Eliška Halberštátová, sales manager, Divadlo Archa

Více o Slevomat.cz

Slevomat.cz je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Svým uživatelům každodenně představuje výjimečné cenové nabídky na předjednané služby a produkty. Za dobu svého fungování zákazníkům ušetřil již dvě a půl miliardy korun a rozšířil svou uživatelskou základnu na více než jeden a čtvrt milion lidí.

Slevomat.cz nabízí své služby v celé České republice a také na Slovensku, v Maďarsku, Estonsku, Lotyšku a Litvě.