Pro první majitele GALAXY Note 3 má Samsung jedinečný dárek – chytré hodinky GALAXY Gear zdarma

Praha, 23. září 2013 – Samsung u příležitosti zahájení prodeje nového Samsung GALAXY Note 3 připravil speciální nabídku. Ve dvou českých značkových prodejnách Samsung bude pro 50 prvních majitelů GALAXY Note 3 přichystán dárek v podobě voucheru na Samsung GALAXY Gear zcela zdarma. (TZ)

Samsung GALAXY Note 3 se začne prodávat celosvětově ve stejný den, a tak i čeští fanoušci si ho budou moci zakoupit už tuto středu, 25. září. Doporučená maloobchodní cena činí 18 999 Kč včetně DPH.

„Chceme těm největším příznivcům Note 3 dát jedinečný dárek. Proto jsme zvolili naše chytré hodinky GALAXY Gear. Ty se objeví na pultech českých obchodů zhruba v první polovině října, ale prvním majitelům GALAXY Note 3 je pošleme přímo domů,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních telefonů a digitálních fotoaparátů společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Pokud se zákazníci rozhodnou vydat pro Samsung GALAXY Note 3 ke svému oblíbenému prodejci mobilních telefonů či elektroniky, doporučujeme si nejprve ověřit dostupnost nového Note 3. V celé distribuční síti se bude objevovat postupně.

Kdo se bude chtít stát jedním z prvních majitelů GALAXY Note 3 a vypraví se pro něj hned ve středu, měl by zvážit návštěvu dvou vybraných českých značkových prodejen Samsung: v Praze v OC Chodov a v Brně v OC Olympia.

Pro 50 nejrychlejších zákazníků v každém z obchodů – vždy jeden kus na osobu – je totiž připraven exkluzivní dárek. Spolu s novým GALAXY Note 3 v černé nebo bílé barvě dostanou i voucher na jedno balení chytrých hodinek GALAXY Gear v černé barvě zdarma. Ty budou doručeny domů každému kupujícímu poté, co se GALAXY Gear objeví v prodeji.

Prodej GALAXY Note 3 bude zahájen ve středu 25. září ve 12:00 hodin.

Skvělé aplikace pro všechny

Smutnit ale nemusí ani ti, na které se speciální nabídka nedostane. Pro všechny majitele Note 3 je připravena porce aplikací v hodnotě téměř deset tisíc korun. Uživatelé získají zcela zdarma:

  • Dropbox – 50 GB v cloudovém úložišti na dva roky

  • Reflex – 12měsíční předplatné elektronické verze společenského týdeníku

  • Blesk – 12měsíční předplatné elektronické verze deníku

  • Výkladový slovník Oxford Advanced Learners Dictionary

  • BusinessWeek – 12měsíční předplatné světového ekonomického týdeníku

Všechny aplikace budou buď předinstalovány přímo v přístroji nebo ke stažení z obchodu Samsung Apps.

Kontaktní údaje na prodejny Samsung GALAXY Note 3 v České republice:

Značková prodejna Samsung

Obchodní centrum Chodov

Roztylská 2321/19, Praha 4

Tel.: +420 272 075 455

Zahájení prodeje: 12:00 hodin

(ve středu 25. září 2013)

Značková prodejna Samsung

Obchodní centrum Olympia

U Dálnice 777, Modřice, Brno

Tel.: +420 577 055 880

Zahájení prodeje: 12:00 hodin

(ve středu 25. září 2013)

Fotografie GALAXY Note 3 a GALAXY Gear jsou k dispozici zde:

http://www.samsungmobilepress.com/2013/09/04/GALAXY-Note-3-1

http://www.samsungmobilepress.com/2013/09/04/GALAXY-Gear-1

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 270 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem 187,8 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.