Acer představuje nové notebooky určené do komerční sféry

PRAHA, 30. září 2013 – Společnost Acer oznámila nejnovější přírůstky do své nabídky notebooků pro komerční sféru – do rodiny TravelMate. Jde o model Acer X313, zatímco byly řady P6, P4 a P2 inovovány, vybaveny moderními funkcemi a nově se mohou se pochlubit ultrabookovým designem. Model X313 je nejnovější řešení „vše v jednom“ od Aceru, navržené pro potřeby vrcholového managementu. Vynikající produktivita, spolehlivost a bezproblémová konektivita – to všechno činí z modelu Acer X313 ideální volbu pro ty, kdo rozumí podnikání. (TZ)

Kromě modelu TravelMate X313 přichází Acer také s inovovanými populárními řadami P6, P4 a P2.

TravelMate X313 – Postaven s ohledem na ovládání dotyky

Acer X313 je nejuniverzálnější all-in-one řešení, které umožňuje uživatelům snadno přepínat mezi používáním v kanceláři či na cestách, ovládáním dotyky a psaním či tvorbou a prezentací – to všechno díky konvertibilnímu 11,6″ displeji. Kolébka umožňuje snadnou rozšiřitelnost TravelMate X313 a přináší stejně pohodlnou práci jako na klasickém kancelářském počítači.

Acer X313 přináší uživatelům nejnovější technologie s cílem zvládnout i ty nejsložitější úlohy. Může se pochlubit až osmihodinovou výdrží na baterii, 3. generací úsporných ULV procesorů Intel® Core™ i5, systémem Windows 8 Pro a funkcemi Acer Instant On a Instant Connected.

Dotykové nástroje od Aceru umožňují jednotlivcům využívat MemoryBinder pro kreslení na fotografie, ScreenGrasp pro zachycování obrázků s perem Acer a Scrapboard pro shromažďování obrázků a nápadů. Nebo AccuFinger, který pomáhá s výběrem drobných položek na obrazovce, když budete používat spíše prst než pero.

Acer X313 se může pochlubit robustní a pevnou konstrukcí – displej je překryt topazovým sklem se zvýšenou odolností proti poškrábání a tělo vyrobeno z kartáčovaného hliníku. Acer X313 byl také vystaven různým teplotám, hluku, vibracím, nárazům, volnému pádu a tlakovým zkouškám, aby se mohli uživatelé na své all-in-one zařízení maximálně spolehnout.

Majitelé firem si také mohou být jisti, že je Acer X313 vybaven tím nejnovějším bezpečnostním softwarem včetně detekce tváře a technologie Intel Ani-Theft. Díky tomu se zůstanou citlivé informace stále v dobrých rukou.

TravelMate P6 – Perfektní obchodní partner

Notebooky řady Acer TravelMate P6 nabízí procesory Intel® s technologií vPro, přísnější zabezpečení, vzdálenou správu, plnou konektivitu a dlouhou výdrž na baterii. Také jejich pružné pouzdro zajišťuje vynikající spolehlivost, což dělá z této řady ideálního obchodního partnera pro každou firmu.

TravelMate P4 – Spolehlivost pro malé a střední firmy

Řada Acer TravelMate P4 je skvělou volbou pro malé a střední podniky či korporátní uživatele, kteří potřebují notebook s vynikajícím výkonem, působivou odolností, výborným zabezpečením a aby zvládnul vysoké pracovní zatížení. TravelMate P4 nabídne 15,6″ displej (model TravelMate P455) s možností Full HD rozlišení a nejnovější grafikou Intel® HD Graphics. Ta umožňuje uživatelům připojit až tři nezávislé displeje pro vyšší efektivitu práce. Řada P4 je tedy nejen spolehlivá, ale také přispívá k vysoké produktivitě.

TravelMate P2 – Efektivní a spolehlivé ekologické stroje

Řada Acer TravelMate P2 je navržena pro malé a střední podniky (SMB) nebo pro uživatele v kancelářích a domácnosti (SOHO), zkrátka pro ty, kdo vyžadují spolehlivý a efektivní notebook. Dodává se ve dvou úhlopříčkách displeje – 15,6″ (TravelMate P255) a 14″ (TravelMate P245).

Cena a dostupnost

TravelMate X313 je již od srpna dostupný v Evropě

TravelMate P645 bude k dispozici v Evropě, na Středním Východě a v Africe od října.

TravelMate P455 bude k dispozici v Evropě, na Středním Východě a v Africe od října.

TravelMate P255 bude k dispozici v Evropě, na Středním Východě a v Africe od října.

O společnosti Acer

Společnost Acer byla založena už v roce 1976 a zabývá se informačními a komunikačními technologiemi. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Ekologicky úsporný dodavatelský řetězec Aceru přináší produkty šetrné k životnímu prostředí – počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranicemi možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 8 000 lidí, je třetí největší firmou na světě vyrábějící notebooky (IDC 2012) a v roce 2011 dosáhly její tržby 14,7 miliard amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.