Fórum INSPIRACE – učte se od nejlepších osobností byznysu

Holešov, 1. 10. 2013 – druhý ročník neziskové konference s názvem FÓRUM INSPIRACE, jejímž cílem je sdílení zkušeností a znalostí mezi podnikateli je mimořádně dobře obsazen. Svoje vědomosti a zkušenosti nabídnou osobnosti, za kterými stojí skutečné výsledky. (TZ)

Letošní ročník konference FÓRUM INSPIRACE se koná 10. a 11. října 2013 v nově zrekonstruovaných prostorách Konferenčního centra v Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Přednášet budou výjimečné osobnosti českého i světového podnikatelského prostředí, které se s posluchači podělí o své metody, know-how, originální řešení a upozorní také na problematické aspekty fungování firem. Přednášky jsou uspořádány do funkčních, prakticky uchopitelných celků a prezentací.

       Vystoupí zde mimo jiné architekt a designér Bořek Šípek, Renata Mrázová – generální ředitelka ING pojišťovna, Jiří Tyc – ředitel divize Temelín, ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o., zakladatelka společnosti GiTy a předsedkyně Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek Olga Girstlová a také Jiří Konečný – generální ředitel a majitel společnosti ELKO EP. Jeho projev s provokativním názvem Může myš bojovat se slonem?, bude nesmírně zajímavou inspirací nejen pro začínající podnikatele, ale pro všechny, kteří bojují se strachem, pochybnostmi a nedůvěrou v podnikání.

       Připraven je i bohatý doprovodný program, tombola i módní přehlídka. Věříme, že po skončení konference budou mít účastníci při odpovědi na otázku, jaká že to idea, postup, zásada nebo dovednost stojí za úspěchem výjimečných podnikatelů, naprosto jasno.

Více informací a harmonogram konference na http://www.forum-inspirace.cz/program

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo na https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma