Portál SlevyKurzů.cz podporují trend “vzdělávání jako životní styl” kurzových nomádů

Brno (30. září 2013) SlevyKurzů.cz nabízí doprodej posledních míst v různých druzích kurzů se slevou. Podporují moderní trend vzdělávání jako životní styl. “Kurzoví nomádi” v kurzech hledají nejen vzdělání, ale také zábavu, přátele a příjemné a užitečné trávení volného času. SlevyKurzů.cz jsou výhodné jak pro studenty, tak pro jednotlivé školy. Studentům umožní navštívit hned několik kurzů bez průvanu v peněžence a školám pohodlně zaplnit poslední místa v jejich kurzech. (TZ)

  1. Vzdělání jako životní styl – fenomén kurzového nomádství

Kurzové nomádství je trend užitečného trávení volného času se skupinou aktivních lidí, kteří na kurzy jezdí nejen kvůli vzdělání v určitém oboru, ale také trávit volný čas sociálně při užitečné aktivitě se skupinou podobně naladěných lidí. Rozšiřování obzorů a diskuse o nových tématech s novými lidmi jsou atraktivnější než osamělé sezení u počítače. “Sám pravidelně navštěvuji kurzy zcela různorodého zaměření. Sleva na tyto aktivity je vždy vítaná, zvláště pokud trávíte na kurzech každý druhý víkend,” uvedl spoluzakladatel portálu SlevyKurzů Mgr. Václav Kovařík.

  1. Trvale udržitelný rozvoj škol

Pro školy je doprodání posledních míst v kurzech velmi přínosné. Nabídnout posledních pár míst se slevou je výhodnější, než mít židli úplně prázdnou. Školy mají nejvíce studentů na osobní doporučení (vzpomeňte si, jak jste vybírali autoškolu) a každý další spokojený student je pro školu plus a umožňuje jí další rozvoj. Dále už je na škole, zda si studenta udrží a bude ve výuce dlouhodobě pokračovat.

Poptávka na místo v kurzu se slevou

Pokud studenti nenašli kurz, který hledali, mohou si zažádat o volné místo v určitém kurzu. SlevyKurzu.cz tuto poptávku rozešlou školám, které tyto kurzy dělají. Školy, které mají volné místo a dají na něj slevu, pošlou studentovi nazpět nabídku svých volných míst. Student už nemusí kurzy hledat, ale pohodlně mu informace o slevách kurzů jeho oboru chodí na jeho emailovou adresu.