SSD disky Samsung v počítačích od AT Computers se speciální slevou

Ostrava, 1. 10. 2013 – Společnost AT Computers, největší český distributor IT a výrobce vlastních značek počítačů AutoCont, Premio, COMFOR a Triline, ve spolupráci se společností Samsung, předním světovým výrobcem SSD disků, představila zajímavý projekt. Každý zákazník, který si zakoupí některý z počítačů uvedených značek, získá na SSD disk ze série 840 EVO nebo 840 Pro v něm osazeném slevu až 20 %. (TZ)

SSD disky Samsung se vyznačují vysokým a stabilním výkonem a maximálními přenosovými rychlostmi. Jsou odolné vůči prachu a nárazu a Samsung je jediný výrobce, který tyto disky vyrábí a kompletuje pod jednou střechou. Navíc je na tyto disky poskytována nadstandardní záruka od 3 do 5 let.

Každý zákazník, který si nyní zakoupí PC sestavu značky AutoCont, Premio, COMFOR nebo Triline, si v přehledném konfigurátoru na webu AT Computers může navolit osazení sestavy právě SSD diskem Samsung, který automaticky získá se zmíněnou slevou 20 %.

„Jsme velmi rádi, že můžeme na této speciální akci spolupracovat právě se společností Samsung. Její produkty patří mezi absolutní špičku na současném trhu SSD disků. Naši zákazníci tak získávají další možnost jak podpořit prodej PC a zlepšit si své obchodní výsledky s blížícím se koncem roku,“ komentoval spolupráci Pavel Becke, produktový manažer pro SSD disky Samsung u AT Computers.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.