AGORA DMT získala výhradní distribuci video a fotografického příslušenství a sportovní optiky VANGUARD

Brno, 4. října 2013: Společnost AGORA DMT získala výhradní distribuční smlouvu na prodej video a fotografického příslušenství a sportovní optiky světového výrobce Vanguard s platností pro Českou republiku a Slovensko. Do prodejní sítě zamíří široké portfolio produktů, které zaujmou jedinečnými vlastnostmi a kvalitou. (TZ)

Video a fotografické příslušenství značky Vanguard zahrnuje stativy, monopody, stativové hlavy, fotografické tašky a brašny. Sportovní optika Vanguard je složena z binokulárních dalekohledů a jednookých pozorovacích dalekohledů. Díky široké nabídce jsou produkty Vanguard oblíbené mezi profesionálními a amatérskými fotografy, filmaři. Použité materiály, zpracování a bezpečnostní prvky pak oslovují hlavně příznivce outdoorových aktivit.

Prověřená kvalita

Produkty Vanguard získávají každý rok prestižní ocenění, jako jsou TIPA Award, Red Dot Design Award, European Consumers Choice a umisťují se na předních místech v redakčních testech. Splňují normy ISO 9001, 9002 a 14001 a certifikáty TÜV a UL, které dokládají kvalitu provedení.

Dosavadní distributor MD Distribution odvedl úspěšnou práci, na kterou naváže  AGORA DMT svými 16-ti letými zkušenostmi v distribuci digitální a mobilní techniky. Rozšířením dosavadní prodejní sítě o další partnery z řad obchodních řetězců, e-shopů a foto specialistů ještě více přiblíží produkty Vanguard koncovým zákazníkům. Seznam prodejců naleznete na www.vanguardworld.cz.

O SPOLEČNOSTI AGORA DMT

Společnost AGORA DMT je distribučním a logistickým partnerem významných světových společností z oblasti GSM, IT, navigačních zařízení, digitálních fotoaparátů a spotřebního zboží. Vznikla v roce 2007 odštěpením od historicky fungující společnosti AGORA plus. Tyto společnosti nyní fungují samostatně. AGORA plus navrhuje a poskytuje řešení a služby pro co nejefektivnější chod firemní IT infrastruktury s důrazem na bezpečnost dat.

Společnost AGORA DMT je ryze českou akciovou společností se splaceným základním jměním ve výši 6 mil. Kč. Dnes má 55 zaměstnanců a obrat v roce 2012 činil 1740 mil. Kč.

O SPOLEČNOSTI VANGUARD

Historie společnosti začíná v roce 1986, kdy podnikatelka Anne Lee založila společnost Guardforce. Začínala jako výrobce stativů OEM pro velké společnosti jako např. Sony. Postupně rozšiřovala výrobu na další typy optiky a fotografického příslušenství – na dalekohledy a fotografické tašky. Veškeré aktivity společnosti od roku 2000 se zaměřily na to, aby se Vanguard stal světově uznávanou značkou ve světě fotografie, optiky a outdooru. Díky osvědčeným zkušenostem v průmyslové výrobě představuje společnost kvalitu obsaženou ve všech výrobcích z širokého spektra nabídky.

Na každodenním úspěchu značky se podílí 3000 zaměstnanců a také ředitelství výrobních center napříč celým výrobním řetězcem. Jedinečnost a síla společnosti Vanguard není jen v široké nabídce výrobků, ale i v kontrole celého výrobního procesu.