Nadělte si snadný úklid nejen o Vánocích

Praha, 04. září 2013 – Nenechte si úklidem vysát veškerou energii a vánoční náladu. Jděte na to chytře s praktickými pomocníky značky Samsung. Vybrat si můžete zcela samostatný robotický vysavač NaviBot Air Fresh, který po vysávání navíc zanechá svěží vůni. Sázkou na jistotu je také nejstabilnější vysavač na trhu VC20F70HUCC s revoluční konstrukcí Motion Sync a nejen alergiky nadchne sáčkový vysavač VC21F60YKGC vybavený speciálním UV sterilizačním turbokartáčem na hubení roztočů a s antialergickou filtrací MicroPor. (TZ)

Robotický vysavač Samsung NaviBot Air Fresh

Zcela samostatným pomocníkem při úklidu je robotický vysavač Samsung NaviBot Air Fresh (VR10F53UBAK). Zatímco vysává, vy můžete odpočívat, nebo se věnovat rodině. Současně byt provoní jemnou vůní, takže čistotu můžete doslova i cítit! Na výběr jsou speciální vonné sáčky s levandulovou nebo bylinkovou vůní. Robotický vysavač Samsung NaviBot Air Fresh je vybaven chytrým navigačním systémem Visionnary Mapping Plus, který vytvoří mapu vaší domácnosti. Vypočítá tak nejefektivnější trasu mezi jednotlivými místnostmi a vždy naváže na místo, kde skončil s vysáváním před odjezdem do dobíjecí stanice. Součástí navigačního systému je také funkce Virtual Guard, která zabraňuje vysavači ve vstupu na zakázaná místa, nebo senzory proti kolizi, pádu a zamotání do kabelů.

Doporučená maloobchodní cena vč. DPH je 11 990 Kč.

Bezsáčkový vysavač Samsung VC20F70HUCC

Bezsáčkový vysavač Samsung VC20F70HUCC zajišťuje maximální komfort při vysávání díky revolučnímu designu Motion Sync. Tělo vysavače se otáčí nezávisle na kolečkách, takže umožňuje hladší, rychlejší a stabilnější pohyb i s náhlými obraty. Vysávání s VC20F70HUCC je snadné i efektivní, jelikož má konstantní vysoký sací výkon 360 W, který vydrží 2x déle než u jakéhokoliv jiného vysavače. Výhodou je také šikovně umístěné příslušenství 3 v 1 (hubice na prach, na čalounění a štěrbinová hubice), které je trvale přímo na rukojeti vysavače, stejně jako infračervené dálkové ovládání sacího výkonu. Bezsáčkový vysavač VC20F70HUCC vám bude bezchybně sloužit mnoho sezón, což Samsung garantuje i prodlouženou 5letou zárukou.

 Doporučená maloobchodní cena vysavače Samsung VC20F70HUCC vč. DPH je 10 490 Kč.

Sáčkový vysavač Samsung VC21F60YKGC

Se sáčkovým vysavačem Samsung VC21F60YKGC bude váš byt po každém vysávání čistý, jako by šlo o generální úklid. S bezkonkurenčním sacím výkonem 530 W mu neunikne ani špína hluboko v kobercích. Poradí si však i se škůdci – díky unikátnímu UV sterilizačnímu turbokartáči na hubení roztočů si můžete být jistí, že i například matrace na spaní je skutečně čistá. Samozřejmostí je nejkvalitnější filtr HEPA H13.v unikátní kombinaci s uhlíkovým filtrem, který se stará o zachycení pachů ze vzduchu. Nechybí ani speciální antialergická filtrace MicroPor. Při vysávání oceníte také šikovně umístěné příslušenství 3 v 1 (hubice na prach, na čalounění a štěrbinová hubice), které lze umístit na rukojeť vysavače, stejně jako infračervené dálkové ovládání sacího výkonu. Tento vysavač obdržel atest BAF – British Allergy Foundation.

Doporučená maloobchodní cena vysavače Samsung VC21F60YKGC vč. DPH je 6 490 Kč.

Produktové fotografie vysavačů v tiskové kvalitě jsou ke stažení zde: ftp://ftp.ogilvy.cz/SAMSUNG_produkty_2013/HA/Vysavace/

 O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 270 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem 187,8 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.