Štědrovečerní večeře z mikrovlnky a zdravě

Praha, 4. října 2013 – K tomu, abyste si užili tradiční vánoční dobroty, nepotřebujete prostornou kuchyň s velkými spotřebiči. I v malé multifunkční troubě, která svými rozměry odpovídá spíše mikrovlnné troubě, připravíte díky kombinaci horkého vzduchu, mikrovln a grilu prakticky jakékoliv jídlo. Například místo zdlouhavého postávání nad pánví plné přepáleného tuku se můžete o Štědrém večeru věnovat svým blízkým, protože o řízky se postará chytrá multifunkční trouba Samsung Smart Oven (MC32F606TCT). (TZ)

„V chytré multifunkční troubě Samsung MC32F606TCT připravíte prakticky jakýkoliv pokrm, který vás napadne. Vaší fantazii nabízí skutečně velkorysý prostor, jelikož se do ní vejde otočný talíř o průměru 34,5 cm. Můžete tak například grilovat celé kuře nebo upéct velkou pizzu. Navíc se s jídlem pohodlně manipuluje díky výklopným dvířkám, které mívají klasické trouby,“ říká Denisa Čarná, produktová manažerka domácích spotřebičů Samsung.

Multifunkční trouba Samsung Smart Oven vám však skvěle poslouží i při přípravě jídel, která by vás zřejmě nenapadla. Můžete si například udělat vlastní domácí jogurt! S novým programem Jogurt/Kynutí využívajícím moderní způsob fermentace tak budete mít zdravou snídani nebo svačinu vždy po ruce. Skvěle se tento program hodí také na přípravu vláčného kynutého těsta.

Díky další unikátní funkci Slim Fry je nezdravé smažení na pánvi minulostí. Pro předsmažené potraviny už tuk nebudete potřebovat vůbec, v případě čerstvých stačí jen malé množství a trouba Samsung Smart Oven vykouzlí díky kombinaci grilu a horkého vzduchu například hranolky, rybí prsty i cibulové kroužky, které budou křupavé na povrchu a šťavnaté uvnitř. K dispozici je celkem deset programů pro zdravé smažení a pečení.

Každé jídlo připravené v multifunkční troubě Samsung Smart Oven bude dokonalé. Na rozdíl od běžných trub totiž za jeho přípravou stojí trojitý systému distribuce mikrovln (T.D.S.), který je mnohem účinnější, protože vlny pronikají do všech částí pokrmu rovnoměrně. Navíc trouba Samsung Smart Oven kontroluje pomocí Smart Multi senzoru povrchovou teplotu pokrmu každou vteřinu a podle toho upravuje stupeň vaření. Proto nedochází k nedovaření nebo naopak rozvaření připravovaných jídel. Se SMART Multi senzorem můžete využít 25 programů pro vaření a pečení a 5 programů na rozmrazování.

Vnitřek multifunkční trouby Samsung Smart Oven je potažený speciálním keramickým smaltem, který zabraňuje usazování nečistot. Tento antibakteriální povrch je vysoce odolný, takže nekoroduje, nepraská a nepodléhá změně zbarvení ani při vysokých teplotách. Chrání tak troubu před bakteriemi i poškrábáním. Navíc se snadno čistí. Zvenku je multifunkční mikrovlnná trouba Samsung Smart Oven nerezová, takže se skvěle hodí do moderních i tradičně zařízených kuchyní.

 

Doporučená maloobchodní cena multifunkční mikrovlnné trouby Samsung Smart Oven (MC32F606TCT) je 8 490 Kč vč. DPH

Produktové fotografie jsou ke stažení zde: ftp://ftp.ogilvy.cz/SAMSUNG_produkty_2013/HA/Trouby/

 O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 270 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem 187,8 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.