Nová filosofie a motto BenQ „Protože na tom záleží“ posiluje a obohacuje každý aspekt života

Praha 22. 10. 2013 – Společnost BenQ, přední světový dodavatel inovativních řešení a technologií, představuje novou firemní filosofii a motto „Protože na tom záleží“ („Because It Matters“). Přechod z dosavadní filosofie „Na potěšení záleží“ („Enjoyment Matters“) odráží mnoholetý a významný vývoj BenQ v oblasti inovace produktů, nových technologických řešení a služeb, které zasahují do každodenního života a splňují tak dlouhodobou vizi společnosti „Přinášet potěšení a kvalitu do života“ („Bringing Enjoyment and Quality to Life“). (TZ)

„Technologie ovlivňují náš každodenní život ve všech směrech. BenQ jako společnost, která staví své zákazníky do centra dění, byla vždy na čele vývoje pro potřeby spotřebitelů a vždy byly hnacím motorem vývoje technologií a designu právě uživatelské zkušenosti,“ říká K. Y. Lee, prezident společnosti BenQ. “Nová filosofie perfektně podtrhuje závazek společnosti zlepšit kvalitu života v tomto digitálním věku. To také znamená změny v tom, jak budeme pracovat, jaké produkty vytvoříme a jak budou vypadat, abychom přinášeli našim zákazníkům do budoucna jenom to nejlepší.“

Pod novým heslem „Protože na tom záleží“ BenQ přidává na svém závazku povznést a obohatit veškeré aspekty života, na kterých dnes lidem záleží – životní styl, podnikání, péče o zdraví a vzdělání. Umožňuje tak lidem lépe žít, zvyšovat efektivitu, být zdravější a zlepšovat výuku prostřednictvím lidmi řízenými a novinkami naplněnými produkty, od projektorů přes profesionální monitory, interaktivní velkoformátové displeje, snímací zařízení, až po mobilní výpočetní zařízení a LED osvětlení. Filosofie také podtrhuje vývoj a pokrok produktů BenQ, obchodní model, spolupráci a kulturu společnosti, a je bezesporu velkou inspirací pro specializované zaměstnance a vedoucí společnost v souladu se světovými trendy.

Protože na tom záleží, BenQ bude pokračovat v intenzivním využívání svých zdrojů a odborných znalostí v oblasti designu produktů, zobrazení, mobilních řešení a technologií konvergence sítí, s vidinou zlepšit svět a nabídnout širokou škálu produktů, řešení a služeb.

Pro více informací, prosíme, navštivte www.BenQ.cz

O společnosti BenQ Europe

BenQ Europe, regionální zastoupení společnosti BenQ Corporation, působí na hlavních evropských trzích včetně Rakouska, zemí Beneluxu, střední a východní Evropy, Francie, Německa, Itálie, severských zemí, Ruska, Španělska, Švýcarska a Velké Británie. V duchu hesla této značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“ nabízí BenQ Europe širokou škálu produktů s integrovanými technologiemi: digitální projektory, LCD monitory, LCD TV a digitální fotoaparáty. Díky spojení nadšení a profesionality, dokonalosti a realizace, péče a příspěvků je BenQ jedničkou na světovém trhu DLP® projektorů a patří mezi 3 firmy s největším podílem na trhu projektorů ve více než 22 zemích Evropy. Kromě toho je společnost BenQ Europe specialistou na LED monitory a patří mezi 5 firem s největším podílem na trhu monitorů v různých zemích.

O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation, přední dodavatel síťových lifestyle digitálních zařízení, je všestranná společnost, která vyniká zejména v oblasti designu produktů, zobrazovacích technologií a mobilních technologií. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři a hloubku lifestyle produktů a integrovaných technologií napříč platformami v duchu hesla značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“, včetně digitálních projektorů, LCD monitorů, notebooků, netbooků, All-in-One PC, LCD displejů, digitálních fotoaparátů, paměťových zařízení, čteček e-knih, mobilních telefonů, paměťových médií a zařízení standardu HID, jako jsou například myši a klávesnice.

O skupině BenQ Group

BenQ Group je v současnosti složena z nezávisle fungujících společností, které sdílejí zdroje a využívají vzájemných synergických efektů. Mezi společnosti skupiny BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (patří mezi 3 nejlepší světové výrobce velkorozměrových TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp. a Wellypower Corp.