ČEZ se pokusí v Praze vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny

Společnost ČEZ přiváží do Prahy světového rekordmana a profesionálního bublináře Matěje Kodeše, který vystoupí v rámci zahájení regionální roadshow. Ta je organizována při příležitosti spuštení nového operátora Mobil od ČEZ, který vstoupil na trh v polovině letošního řijna. Během svého vystoupení se Matěj Kodeš pokusí vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících v mýdlové bublině. (TZ)

Akce bude probíhat v úterý 5. 11. od 15:00 do 20:00 v prostorách obchodního Centra Chodov. Samotný pokus o vytvoření rekordu proběhne od 18:00 do 19:00 hodin. Po úvodním stanovení rekordu, jeho schválením agenturou Dobrý den a zanesení do České knihy rekordů budou postupně probíhat pokusy o jeho překonání ve dvanácti městech po celé České republice.

„Chceme vytvořit světový rekord v Praze a pak se ho pokusíme překonat v každém z dvanácti měst, která bublinář Matěj Kodeš navštíví. O tom, kde nakonec nejlepšího výsledku dosáhneme, rozhodnou sami návštěvníci akce, kteří se do show zapojí,“ komentuje akci Alan Svoboda, ředitel divize obchod ČEZ. Také on bude na akci spolu s ostatními účastníky usilovat o dosažení co největšího počtu telefonujících lidí v bublině.

V rámci svého vystoupení předvede Matěj Kodeš profesionální show, během které uvidí návštěvníci například kouřové bubliny, bublinové krychle či hvězdy a další bublinové efekty. Jako součást bublinářské show bude pro zájemce připraven workshop, na kterém se mohou naučit celou řadu triků, včetně receptů na namíchání vlastní bublinové směsi. Na závěr proběhne pokus o překonání samotného rekordu, který spočívá v zavření co největšího počtu volajících lidí do mýdlové bubliny. A zde je prostor pro všechny Pražany. Čím víc jich přijde, tím spíš se povede vytvořit světový rekord právě v Praze. Všichni účastníci se navíc mohou nechat vyfotit v bublině od profesionálního fotografa. Jako poděkování za účast na vytvoření rekordu všichni dostanou malý dárek.

„Sázíme i na určitou rivalitu mezi městy a patriotismus místních. Soutěž odstartujeme v Praze, kde nastavíme laťku k překonání rekordu,“ doplňuje koncept roadshow Svoboda.

Symbolika bublin byla zvolena proto, že jsou průhledné, stejně jako jednoduchá koncepce služeb Mobilu od ČEZ. Jeden základní tarif a čtyři doplňkové balíčky. Žádné skryté chytáky nebo závazky a povinné poplatky – platíte jen za to, co opravdu využijete. Každý z rodiny si najde svůj mix služeb. Navíc za velmi výhodné ceny.

O Mobilu od ČEZ

Mobil od ČEZ nabízí jeden základní tarif „Platím, jak volám“ zcela bez poplatků s cenou 2,20Kč za minutu, 1,2Kč za SMS a 20Kč za 50MB dat. K němu je možné aktivovat další hlasové a datové balíčky. Za 200 Kč měsíčně hlasový balíček „Volám občas“ se sto volnými minutami. Hlasový balíček „Volám rád“ za 340 Kč obsahuje dvě stě volných minut do všech sítí. Aktivace jakéhokoliv hlasového či datového balíčku automaticky znamená telefonování v síti ČEZ zcela zdarma. Datové balíčky buď „Často online“ s 300 MB dat za 200 Kč měsíčně nebo „Žiju online“ za 300 Kč měsíčně s 1 GB dat.

Stávající zákazníci ČEZ Prodej mají s Mobilem od ČEZ esemeskování v síti ČEZ zdarma. Mohou jím obdarovat i své tři rodinné příslušníky nebo přátele, kteří také využívají služby Mobilu od ČEZ. Samozřejmostí jsou MMS, roaming či převedení původního čísla. Zdarma je k dispozici Hlasová samoobsluha s operátory, která je dovolatelná z Mobilu od ČEZ na čísle *84. Obsluhovat Mobil od ČEZ lze též na Zákaznické lince 840 840 840, na Zákaznických centrech Skupiny ČEZ či přes internetovou samoobsluhu na www.cez.cz. Na všech těchto místech je možné si také Mobil od ČEZ zřídit.

Deset důvodů, proč si pořídit Mobil od ČEZ:

 1. Nabídka je pro všechny, nejen pro zákazníky ČEZ.

 2. Služby Mobilu od ČEZ jsou bez časových a finančních závazků.

 3. Mobil od ČEZ je bez skrytých poplatků.

 4. Neprovolané minuty z balíčků vám převedeme do dalšího období.

 5. Aktivace kteréhokoliv balíčku přináší volání v síti ČEZ zdarma.

 6. Zákazníci ČEZ Prodej automaticky získávají SMS v síti ČEZ zdarma i pro tři další jejich příbuzné, kamarády a známé v síti ČEZ.

 7. Služba Infolimit, která hlídá výdaje za mobilní služby, je zcela zdarma.

 8. Změny v nastavení služeb lze svobodně provádět každý měsíc zdarma.

 9. Hlasová samoobsluha Mobilu od ČEZ *84 je zdarma, včetně spojení
  s operátorem.

Široká síť kontaktních míst.