Společnost NetApp se stala třetím nejlepším zaměstnavatelem

Tom Georgens, Prezident a generální ředitel NetApp

„Jsme nesmírně hrdi, že jsme se dokázali třikrát za sebou umístit mezi nejlepšími zaměstnavateli světa. Zaměstnanci NetApp jsou nadšeni možností ovlivnit chod věcí a spolupracovat s našimi klienty, partnery a lokálními komunitami na dosažení těch nejvyšších cílů. Nejvíce jsem pyšný na to, když od našich klientů a partnerů slyším, že spolupráce s NetApp je zkrátka jiná, v tom nejlepším smyslu slova.” (TZ)

China Gorman, Výkonná ředitelka Great Place to Work

„Umístění NetApp ve třetím vydání žebříčku “World’s Best Multinational Workplaces”  je důkazem jedinečného firemního prostředí uvnitř společnosti, zaměřené na udržování důvěry, hrdosti a kolegiality mezi zaměstnanci. Není proto náhoda, že společnost NetApp tohoto ocenění dosáhla již potřetí v řadě. Umístění je důsledkem firemní vášně a oddanosti k neustálému zlepšování životů zaměstnanců a vytyčení nových inovativních standardů pro pracoviště budoucnosti.”

Shrnutí

Společnost NetApp (NASDAQ: NTAP) byla vyhlášena třetím nejlepším zaměstnavatelem na světě podle žebříčku  “World’s Best Multinational Workplaces”. Již potřetí za sebou se tak společnost umístila v první pětce tohoto prestižního žebříčku. Přidala se k elitní skupině pětadvaceti nadnárodních společností, které byly nominovány jejich vlastními zaměstnanci a následně vybráni organizací Great Place to Work® ze seznamu čítajícího přibližně 2 900 společností. Letošní seznam je výsledkem sběru dat od více než 2.9 milionu respondentů v 39 zemích. NetApp věří, že toto firemní prostředí je konkurenční výhodou a je odhodlána býti nadále ukázkovou společností, která pomáhá zajistit jedinečné výsledky svým partnerům, zákazníkům a investorům.

Poslechněte si Toma Mendozu, viceprezidenta NetApp, jak se společnost může stát skvělým pracovištěm a proč je to důležité.

Co na to říkají zákazníci a partneři NetApp

  • Hayes Drumwright, generální ředitel, Trace3

„V Trace3 si pečlivě vybíráme své partnerské společnosti. Rozhodli jsme se pro NetApp nejen proto, že jejich produkty a řešení tvoří přidanou hodnotu našich finálních řešení. Zároveň jsou ale také zaměstnanci NetApp, stejně jako ti naši spojeni základními hodnotami. Díky nim jsou společnosti neustále zaměřeny na zajištění úspěchu pro naše klienty a partnery. Neustále pracujeme na udržení a zlepšování našeho firemního prostředí a jsme hrdým partnerem firmy, která dělá to samé. Trace3 gratuluje NetApp a těší se na další spolupráci při dodávání nejlepších řešení našim klientům.“

  • Nathan Paquin, Chief Information Officer, Bigelow Laboratory

„Díky NetApp je společnost Bigelow Laboratory schopna adaptovat svojí IT infrastrukturu k uspokojení nejnovějších technologických požadavků. Dále spolupracujeme s NetApp také proto, že utváří budoucnost IT a podporuje firemní prostředí, které vzbuzuje v zaměstnancích touhu po dalších úspěších. Naši výzkumníci se mohou soustředit na překračování limitů vědeckého výzkumu a sdílet data s výzkumníky po celém světě, zatímco klastr Data ONTAP od NetApp škáluje podle našich potřeb. Gratuluji NetApp k tomuto úspěchu a těším se na další spolupráci na inovacích.“

Poslechněte si, proč je firemní prostředí zásadní pro dlouhodobý úspěch z pohledu NetApp od Gwena McDonalda, viceprezidenta HR oddělení.

Inovativní prostředí přináší globální úspěch

  • Zaměstnanci NetApp jsou spojeni základními hodnotami, mezi které patří důvěra, integrita, vůdcovství, jednoduchost, adaptabilita, týmová práce a inovativní přístup. Tato jednota umožňuje společnosti pracovat jako jeden tým, který je poháněn touhou neustále překračovat limity IT. To jsou podmínky, ve kterých se závratně daří inovaci. Poslechněte si příběhy zaměstnanců, kteří se hodnotami NetApp řídí každý den. Zaměstnanci NetApp po celém světě neustále uvažují o zlepšení byznysu svých zákazníků a partnerů prostřednictvím soustavného inovování a dodávání integrovaných cloudových úložných řešení. Díky těmto inovacím se struktura NetApp® Data ONTAP®  stala číslem 1 ve značkových úložných řešeních OS. Přečtěte si o ostatních odvětvích, kde NetApp platí za lídra v oboru inovací.

  • NetApp věří, že může zajistit úspěch na globálním trhu, pokud zaměstnanci po celém světě budou zaštítěni stejnými hodnotami a rovněž budou motivováni se podle nich řídit. Proto je také společnost NetApp odhodlána neustále se poměřovat s nejlepšími zaměstnavateli na trhu, jelikož jedině tak si může být jista uchováním svých hodnot a firemního prostředí. Kromě třetího místa v žebříčku “World’s Best Multinational Workplaces”, se NetApp v roce 2013 umístila rovněž mezi deseti nejlepšími pracovišti ve dvanácti různých zemích.

O organizaci Great Place to Work

Great Place to Work®, se sídlem v San Franciscu, je globální výzkumná, konzultační a coachingová společnost, která pomáhá organizacím identifikovat, vytvářet a udržet výjimečná pracoviště skrze vytváření pracovního prostředí na bázi velké důvěry. Great Place to Work slouží podnikům, neziskovým organizacím a vládním agenturám v téměř padesáti zemích.

O žebříčku World’s Best Multinational Workplaces List

Každoroční žebříček World’s Best Multinational Workplaces vydávaný organizací Great Place to Work, řadí top 25 globálních firem. Ke kvalifikaci se musí společnost umístit v alespoň pěti národních žebříčcích, mít alespoň 5 000 zaměstnanců po celém světě a alespoň 40% globální pracovní síly mimo domovskou zemi společnosti.

Komunikujte s NetApp online

O NetApp

NetApp je tvůrcem inovativních systémů pro ukládání a management dat, které jsou nákladově velice efektivní a urychlují pokrok v byznysu. Společnost se zavázala uplatňovat své základní hodnoty a být uznávána jako skvělé místo pro práci, kdekoliv na světě. Tento závazek je zásadní pro náš dlouhodobý růst a úspěch, stejně jako úspěch našich partnerů a zákazníků. Objevte naši vášeň pomáhat společnostem po celém světě, jít dál a rychleji na www.netapp.com.