Kamera EyeOn Baby od společnosti D-Link – ideální chůvička pro děti do domácnosti i na cesty

Praha, 28. listopadu 2013 – Společnost D-link, síťový specialista na digitální domácnost, uvádí na trh velmi specializovaný typ dohledové kamery: kamera EyeOn Baby má zaoblený, přívětivý design a umožňuje rodičům nahlížet ve dne i v noci do dětského pokoje v maximálně ostrém HD rozlišení prostřednictvím aplikace pro chytré telefony. Tato chytrá kamera rovněž dokáže detekovat zvuk a pohyb – jakmile se dítě ve spánku zavrtí nebo začne plakat, rodiče na to budou na svém smartphonu upozorněni. (TZ)

LED dioda se senzorem sledování teploty umožní rodičům neustále udržovat optimální teplotu místnosti. Pokud není zpěv vaší doménou, kamera může sloužit i k přehrávání ukolébavek: lze přehrávat pět předinstalovaných písniček na dobrou noc. Kamera EyeOn Baby (DCS-825-L) je novým produktem v současné nabídce cloudových produktů a služeb společnosti D-Link: živě přenášený obraz lze sledovat pomocí smartphonu nebo tabletu (systémy Android a iOS) odkudkoliv – nebudete tak potřebovat dodatečné zařízení, například rodičovskou jednotku. Sdílet fotografie a videa s rodinou a příbuznými je také velmi snadné. Prarodiče tak mohou na dálku sledovat svá vnoučata. Kamera EyeOn Baby je nyní dostupná v České republice.

Více než jen IP kamera

Kamera EyeOn Baby je vybavena celou řadou funkcí, které u většiny současných IP kamer nenajdete, a plně tak uspokojí potřeby většiny rodičů. Rodiče mohou například poslouchat své dítě pomocí mikrofonu na kameře. Vestavěný reproduktor také umožňuje rodičům hovořit k dítěti uklidňujícím hlasem. Dále můžete stiskem tlačítka nebo prostřednictvím aplikace ve smartphonu nebo tabletu přehrávat na kameře ukolébavky a šetrně tak dítě uspat. Ukolébavku lze přehrávat i opakovaně nebo ji zastavit. LED dioda se senzorem na kameře zjišťuje aktuální teplotu, analyzuje ji a rovněž slouží jako noční osvětlení. Pokud LED dioda svítí zeleně, všechno je v pořádku. Svítí-li modře, v místnosti je příliš chladno. Svítí-li červeně, v místnosti je příliš teplo. Další funkcí kamery je upozornění na různé události: aplikace změří teplotu v dětském pokoji a upozorní rodiče ve chvíli, kdy kamera zachytí pohyb nebo zvuk, například pokud se dítě ve spánku zavrtí nebo začne plakat. Zaoblený, přívětivý design kamery EyeOn Baby si lze individuálně upravit pomocí vyměnitelných růžových a modrých kroužků.

Flexibilní kamera na cesty

Kamera EyeOn Baby  je ideální společník na cesty. Není-li dostupné připojení k internetu nebo síti WLAN v hotelu nebo doma u příbuzných, smartphone, tablet nebo jiný chytrý přístroj s možností připojení k síti WLAN jednoduše připojíte přímo ke kameře. Kameru EyeOn Baby lze v dětském pokoji umístit téměř kdekoliv: kamera se napájí pomocí přiloženého kabelu, konektoru Micro USB nebo libovolné přenosné USB baterie. Kameru připojíte k bezdrátové síti pomocí klávesy WPS – snadno a rychle, jako když mačkáte tlačítko.

Díky aplikaci mydlinkTM Baby App můžete sledovat vše

Tato bezplatná aplikace kamery EyeOn Baby určená pro systémy Android a iOS umožňuje sledovat živé videopřenosy, fotografie a záznamy a také zpětně přehrávat video pomocí všech připojených smartphonů nebo tabletů. Aplikaci lze snadno nainstalovat a nastavit – není nutné instalační CD. Prostřednictvím aplikace mydlinkTM Baby App lze rovněž ovládat výše zmíněné dodatečné funkce, jako například přehrávání ukolébavek nebo sledování teploty v místnosti. Ke kameře se lze rovněž připojit přes prověřený portál mydlink za pomoci internetového prohlížeče.

Ceny a dostupnost

Kamera EyeOn Baby je nyní dostupná v České republice.

Doporučená maloobchodní cena činí 3550 Kč.

Kamera EyeOn Baby (DCS-825L) – stručný přehled hlavních funkcí

 • Záznamy a živé videopřenosy v každou denní i noční dobu

 • Detekce pohybu a zvuku, upozornění na různé události prostřednictvím speciální aplikace

 • Teplotní čidlo a ukazatel LED ke sledování teploty

 • Vestavěný mikrofon a reproduktor pro obousměrnou hlasovou komunikaci

 • Otvor na kartu Micro SD/SDHC k ukládání záznamů

 • Pět předinstalovaných ukolébavek

 • Bezdrátové připojení standardu 802.11n

 • Zabezpečené připojení k bezdrátové síti pomocí klávesy WPS

 • HD rozlišení až 1280 x 720

 • Komprese H.264 a JPEG videí

 • Nepřetržité připojení ke kameře prostřednictvím iPhonu, iPadu, přístroje Android nebo notebooku s aplikací mydlinkTM Baby App

Spolupráce se společností Constantin Film: „Dobrodružství začíná“

Společnost D-Link a produkční společnost a půjčovna Constantin Film uzavřely spolupráci za účelem uvedení kamery EyeOn Baby DCS-825L na trh.  Spolupráce se zaměřuje na komunikaci a marketing 3D filmu „Putování s dinosaury – film ve 3D“, který popisuje dobrodružství dinosauřího mláděte na základě stejnojmenného seriálu BBC. V rámci propagace filmu probíhá celoevropská soutěž: Do 31. 1. 2014 budou mít dvě rodiny šanci vyhrát exkluzivní výlet do Londýna. Více informací o kameře a soutěži naleznete na webových stránkách: www.dlink.com/EyeOn.

Premiéra filmu se uskuteční 19. prosince 2013. Tato exkluzivní marketingová spolupráce bude trvat do dubna 2014.

Fotografie ke stažení zde: http://www.flickr.com/photos/pramconsulting/11113771766/sizes/o/

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

O společnosti D-Link

D-Link je jedním z předních světových poskytovatelů síťové infrastruktury, který dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivní produkty pro podniky i spotřebitele. Již 26 let D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťová a bezdrátová řešení, síťová úložiště dat a zařízení pro IP dohled, která získala několik ocenění. D-Link nabízí své rozsáhlé řady síťových produktů pro organizace a spotřebitele, globální sítě partnerů a poskytovatele služeb. D-Link si uvědomuje význam přístupu, správy, zabezpečení, sdílení dat a tvorby digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií dodávaných do plně integrovaných digitálních domácností a přináší cenné zkušenosti do podnikových sítí. Pro více informací navštivte www.dlink.cz a stránku na sociální síti Facebook www.facebook.cz/dlinkcz.