Azlan získal ocenění Axis za největší obrat

Praha, 10. 12. 2013 – Přední světový výrobce síťových kamer, společnost Axis, vyhlásila nejlepší obchodní partnery v oblasti distribuce za uplynulý rok. Ocenění za největší obrat míří v České republice do Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution. (TZ)

Axis hodnotil obrat v období od čtvrtého kvartálu 2012 do třetího kvartálu letošního roku. Na vysokých číslech prodejnosti se projevily nejen zkušenosti týmu Azlan s distribucí s přidanou hodnotou, ale také aktivita v oblasti marketingu a seminářů zaměřených na video dohledová a bezpečností řešení.

„Ocenění od Axis Communication si velice vážíme, protože ukazuje, že jsme schopni propojit dobrý produkt s naší každodenní péčí o prodejní kanál. Stejně jako v minulých letech se nám podařilo v problematice kamerových systémů vyškolit několik desítek lidí a úspěšně představovat nová řešení prostřednictvím našich marketingových nástrojů,“ říká Jaroslav Salva, ředitel českého Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě. Více informací o Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz a www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 120 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 25,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2013. Více informací najdete na: www.techdata.com.