O2 naděluje přes Vánoce více než 100 televizních programů všem

Od 16. prosince do 2. ledna budou mít zákazníci O2 TV možnost sledovat i ty kanály, které nemají jako součást své placené nabídky. „Našim zákazníkům tak přinášíme ještě více zábavy a dáváme jim možnost „ochutnat“ vše, co O2 TV v rámci programů nabízí. Navíc se díky funkci Zpětného zhlédnutí nemusí řídit televizním programem, a vánoční svátky si tak můžou užít opravdu naplno. Žádný oblíbený pořad ani pohádka jim totiž neuteče,“ říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností. Součástí nabídky nejsou programy pro dospělé. (TZ)
  • Každý zákazník O2 TV získává během Vánoc přístup na všech 119 kanálů
  • Programová nabídka O2 TV rozšířena o nové HD kanály
  • Čtyřlístek ve službách krále z Videotéky jen za 1 korunu
Nové kanály na O2 TV

O2 TV zároveň rozšiřuje portfolio svých stanic o nové kanály, z nichž některé doplňují ty stávající o HD kvalitu. Rozšíření programů je bezplatné. V Základní nabídce se objeví programy Prima HD, Prima COOL HD, ČT2 HD, ale také nově Óčko Gold. Ostatní stanice jako je Óčko Expres a Sport2 HD, Slovak Sport.TV1, Slovak Sport.TV2 HD najdou zákazníci v příslušných tématických balíčcích.

Novinky ve videotéce

Vánoční nadílku od O2 TV doplňuje česká novinka Čtyřlístek ve službách krále. Dobrodružný příběh Fifinky, Myšpulína, Pindi a Bobíka, kteří z komiksu vtrhli na filmové plátno, mohou malí i velcí diváci zhlédnout ve Videotéce za pouhou jednu korunu. V placené sekci je nyní k dispozici více než 1000 filmů a pořadů ve standardním a HD rozlišení. „Pro naše zákazníky jsme nachystali i další filmové novinky. Namátkou například Já, padouch 2, Osamělý jezdec, Letadla, Pacific Rim – Útok na Zemi nebo Šmoulové 2,“ dodává Duroň.

Digitální televizi O2 TV lze objednat už od 151 korun měsíčně. Diváci tak získají O2TV Flexi se 43 televizními programy a 1 balíček tematických programů dle vlastního výběru. Součástí služby je přístup k Videotéce a možnost využívat funkce Nahrávání a Zpětné zhlédnutí.

Více informací najdete na www.o2tv.cz

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Jak první operátor v České Republice spustila LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace, která umožňuje nejrychlejší mobilní internet současnosti. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení. Společnost ve významném rozsahu působí celkem v 25 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje 312 milionů. Její zastoupení se soustřeďuje na Španělsko, Evropu a země Latinské Ameriky, kde realizuje svou růstovou strategii. Telefónica je 100% soukromá společnost, akcie společnosti jsou kotované na burze v Madridu a dalších burzách a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů.